Saksamaa kaotas, aga jõudis EM-il poolfinaali | Käsipall

2229318h1356t24

Tere tulemast Eesti spordi uudistesse! Saksamaa käsipallimeeskond on hiljuti kannatanud kaotuse, kuid suutis siiski jõuda Euroopa meistrivõistluste poolfinaali. See tulemus on tekitanud suurt elevust ning põnevust käsipallisõprade seas üle kogu maailma. Saksamaa meeskonna võitlusvaim ja pühendumus on toonud neile suurepärase saavutuse ning jätkuva võimaluse võita kulla. Olge kursis, et saaksite kõige värskemat teavet selle põneva spordiala kohta!

Käsipalli meeste Euroopa meistrivõistlustel jõudis viimasena poolfinaali võõrustaja Saksamaa, kuigi kaotas esimese vahegrupi kolmanda vooru kohtumises Horvaatiale 24:30 (14:13).

Saksamaa oli enne mängu juba edasipääsu kindlustanud, sest mõlemad ohtlikud konkurendid kaotasid varasemad mängud: Austria jäi alla Islandile 24:26 (8:14) ja Ungari Prantsusmaale 32:35 (18:20).

Esimese vahegrupi võitis täisedu kümne punktiga Prantsusmaa ja Saksamaale piisas teisena edasipääsemiseks viiest punktist. Ungari lõpetas neljaga ja pääses viienda koha mängule Sloveeniaga, samuti jäid neljale Austria ja Island ning Horvaatia oli kolme punktiga viimane.

Reedel toimuvates poolfinaalides lähevad vastamisi olümpiavõitja Prantsusmaa – Rootsi ja Saksamaa – maailmameister Taani.

Käsipalli meeste Euroopa meistrivõistlused toimuvad 16. korda. Tiitlit kaitseb Rootsi, kes oli kahe aasta taguses finaalis üle Hispaaniast.

Kuigi Saksamaa kaotas oma viimase mängu, suutis nad siiski jõuda käsipalli Euroopa meistrivõistlustel poolfinaali. See on suur saavutus nende jaoks ja näitab nende võistkonna tugevust ja võimekust. Kuigi nende teekond võib olla lõppenud poolfinaalis, on neil siiski põhjust uhkust tunda oma saavutuste üle. Loodame, et nemad ja nende fännid on uhked selle üle, kuidas nad esindasid oma riiki sel turniiril.

Loe rohkem:  Mistra naiskond pidi Balti mere liigas Leedu klubi paremust tunnistama | Käsipall

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga