Tartu oli Jõhviga raskustes, aga pääses siiski poolfinaali | Jalgpall

2274996h08c8t24

Tartu football team faced tough challenges against Jõhvi, but managed to secure a spot in the semifinals. The team’s resilience and determination shone through as they fought their way to victory. Football fans across Estonia were left in awe of Tartu’s impressive performance, showcasing their skill and teamwork on the field. The road to the semifinals was not an easy one, but Tartu’s triumph serves as a reminder of the power of perseverance and hard work in sports.

Eesti saalijalgpallimeistrivõistlustel pääses poolfinaali TartuVald/Ravens Futsal, kes alistas mängudega 2:0 Jõhvi FC Phoenixi.

Veerandfinaalseeria esimese mängu eelmisel nädalal kodus kindlalt 8:3 võitnud Tartu Vald/Ravens Futsal läks ka neljapäeva õhtul Jõhvis kohtumist neljanda minuti lõpus juhtima.

Väljakuperemehed viigistasid aga vähem kui pooleteise minutiga ning poolaja võitsid juba jõhvilased 3:1.

Selline seis püsis teise poolaja keskpaigani, kuid siis said tartlased sihiku paika ning kolme minuti ja 57 sekundi jooksul löödi jõhvilaste väravavõrk sahisema neljal korral. Tartu 5:3 võiduga kohtumine lõppeski.

Kaks väravat lõi tartlastest Andrei Tjunin ja jõhvilastest Danila Tsõgankov.

Seeria 2:0 võiduga kinnitasid tartlased oma kõrgemat asetust, sest põhiturniiri olid nad lõpetanud neljanda ja jõhvilased viiendaga. Sel hooajal võitis Tartu Jõhvit kõigis neljas omavahelises kohtumises.

Tartu poolfinaalivastaseks tuleb kas põhiturniiri võitja Tallinna FC Bunker Partner või põhiturniiri teine Viimsi FC, kes kindlustasid koha otse poolfinaalis. Tartlaste vastast mõjutab teise veerandfinaalpaari tulemus.

Teises veerandfinaalis on Sillamäe FC NPM Silmet (3. asetus) 1:0 juhtimas Narva United FC (6.) vastu. Seeria avakohtumine lõppes Sillamäel 8:1, teine mäng on kavas laupäeval Narvas.

Kui Sillamäe võidab seeria, siis on poolfinaalipaarid FC Bunker Partner – Tartu Vald/Ravens Futsal ja Viimsi FC – FC NPM Silmet. Kui Narva peaks poolfinaali pääsema, siis on poolfinaalides vastamisi FC Bunker Partner – Narva United FC ja Viimsi FC – Tartu Vald/Ravens Futsal.

Loe rohkem:  Bayern ja Liverpool võitlevad Xabi Alonso allkirja eest | Jalgpall

Poolfinaaliseeriad peaks algama 9. märtsil. Sarnaselt veerandfinaalidega on ka poolfinaalis edasipääsuks vaja vastane alistada kahel korral.

Kokkuvõttes võib öelda, et Tartu oli Jõhviga võitluses raskustes, kuid suutis siiski võiduni jõuda ning poolfinaali pääseda. See näitab meeskonna tugevat tahtejõudu ja võimekust rasketes olukordades edukalt hakkama saada. Jalgpall on alati ettearvamatu ja kõik võimalused on avatud kuni lõpuvileni. Tartu meeskond näitas oma võitlusvaimu ja suutlikkust ning teenis sellega ära poolfinaali koha. See on suurepärane saavutus ning annab lootust ja motivatsiooni edaspidiseks võistlushooajaks.