Ilm läheb selgemaks | ilm

2152534h2ef9t24

Tere tulemast Eestisse! Ilm läheb selgemaks, levides tasapisi üle meie kauni riigi. Kui päikesekiired tungivad pilvedest välja ja valgustavad meie maad, saame tunnetada looduse ilu ja rahu. Ilm on alati olnud oluline osa Eesti kultuurist ja igapäevaelust ning me kõik hindame neid hetki, kui taas saame nautida selgeid ja päikesepaistelisi päevi. Olgu teie reis siin täis imelisi ilmapoole ning avastusi meie maa ilus!

Reede on pilves selgimistega ja sajuta ning ilm läheb soojemaks.

Reede öö on pilves selgimistega ning olulise sajuta. Puhub lõuna- ja kagutuul 2 kuni 8, saartel ja rannikul 5 kuni 10, puhanguti kuni 13 meetrit sekundis. Õhutemperatuur on -3 kuni +1 kraad.

Ka reede hommik on pilves selgimistega ja sajuta. Tuul puhub valdavalt kagust 3 kuni 9, rannikul iiliti kuni 13 meetrit sekundis. Temperatuurinäit jääb vahemikku -2 kuni +2 kraadi.

Päev püsib sajuta. Puhub mõõdukas lõuna- ja kagutuul, rannikul puhanguti kuni 15 meetrit sekundis. Sooja on 1 kuni 6 kraadi.

Märtsikuu esimene nädalavahetus tuleb soe ja sajuta. Nii laupäeva kui ka pühapäeva öösel on keskmine temperatuur 0 kraadi, päeval 5 kraadi. Tuul puhub mõõdukalt ja selget taevast jagub mõlemasse päeva, eelkõige just pühapäeva.

Ka uus nädal algab sajuta. Öö on küll esmaspäeval pisut jahedam ehk 0 kuni -5 kraadi, päeval on sooja kuni 7 kraadi. Teisipäeva hommikuks pilvisus tiheneb, kuid olulist sadu siiski ei tule.

Kokkuvõttes võib öelda, et ilm on läinud selgemaks ja ilusamaks. Selged taevas ja päikesepaiste annavad lootust ja positiivset meeleolu. Loodus ärkab taas ellu ning inimesed naudivad väljasolekut rohkem. Selgem ilm aitab kaasa ka paremale enesetundele ja meeleolu paranemisele. Oluline on säilitada see ilus ilm ning hinnata kõike ilusat, mida loodus meile pakub.

Loe rohkem:  Neljapäeval külm alles tõstab tuure | ilm
See sissekanne postitati aastal ilm. Lisa järjehoidja püsilink.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga