Nõmme Unitedi peatreener: me ei ole siin ainult selleks, et vaadata ja osaleda | Premium liiga

2288985hb084t24

Tere tulemast Eestisse ja Nõmme Unitedi meeskonna juurde, kus meie peatreener jagab julget sõnumit – me ei ole siin lihtsalt selleks, et vaadata ja osaleda. Meie eesmärk on võidelda, arendada ja võita. Premium liiga pakub meile võimalust tõestada end Eesti jalgpallis ning meie meeskond on valmis selleks väljakutseks. Tulge ja toetage meid, sest me ei lase teil pettuda! Oleme siin selleks, et võita!

Reede õhtul algab uus Premium liiga hooaeg. Tiitlikaitsjana läheb hooajale vastu Tallinna Flora, kes saab kohe avamängus vastaseks kõrgliiga debütandi Nõmme Unitedi.

Premium liiga avamängus võõrustab tiitlikaitsja Flora reede õhtul liiga uustulnukat, möödunud aasta esiliiga võitjat Nõmme Unitedit, kes teeb tippseltskonnas oma debüüdi. Soomlasest peatreeneri Jani Sarajärvi sõnul ollakse hooajaks täiesti valmis.

“Kogu klubis valitseb mõnus elevus. Oleme ju liigas uustulnukad ja natuke on ootusärevust – kuidas siis ikkagi on kõrgliigas mängida? Eks homme saame näha. Aga ma tahaksin rõhutada, et me ei ole siin ainult selleks, et vaadata ja osaleda. Me tahame ka päriselt võistelda,” rääkis Unitedi juhendaja.

Floral on selja taga juba superkarikamäng, seetõttu on nende hooaeg juba justkui avalöögi saanud. Sellegipoolest, reedel algab kõik nullist ja tiitlikaitsjal, kes kindlustas võidu eelmisel hooajal alles viimase kohtumisega, on uue, noorenduskuuri läbinud meeskonnaga palju tõestamist. Kui hästi uus tiim kokku mängib?

“Nii hästi, kui ta mängida saab kokku. Noored on hästi tulnud ja sulandunud meeskonda ja me oleme nad hästi vastu võtnud ka. Me lähme ikka võidu peale välja. Loodetavasti me hoiame hästi palli ja teeme kõik selleks, et võit tuleks koju,” sõnas Flora kaitsja Kristo Hussar.

Loe rohkem:  Paide Linnameeskond sõlmis lepingu Eesti koondise kaitsjaga | Premium liiga

Hooaja avamängust teeb reede õhtul algusega kell 18.50 otseülekande ka ETV2.

Kokkuvõttes võib öelda, et Nõmme Unitedi peatreeneri sõnad kinnitavad nende pühendumust ja entusiasmi jalgpalli vastu. Klubi eesmärk on mitte ainult osaleda Premium liigas, vaid ka võidelda ja näidata parimat võimalikku taset. Nende visioon ja tööeetika on kiiduväärt ning see motiveerib mängijaid ja fänne ühtseks meeskonnaks. Nõmme United on tõestanud, et nad on siin konkurentsis püsimiseks ning nende kirg ühise eesmärgi nimel on inspireeriv kõigile jalgpallisõpradele.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga