Bayern ja Liverpool võitlevad Xabi Alonso allkirja eest | Jalgpall

2318526h9f47t24

Tere tulemast Eestisse! Täna õhtul on jalgpallisõpradel põhjust elevuseks, sest Bayern München ja Liverpool FC võitlevad Xabi Alonso allkirja eest. Hispaania jalgpallilegend on tuntud oma võrratu mängustiili poolest ning tema liitumine kas ühe või teise klubiga võib muuta meeskonna dünaamikat märkimisväärselt. Mäng põrandale jääb aga alles ja nii Bayern kui ka Liverpool peavad näitama oma parimat, et Alonso südant võita. Istu mugavalt maha ja naudi põnevat mängu!

Müncheni Bayerni jalgpalliklubi aupresident Uli Hoeness ütles, et Leverkuseni Bayeri peatreener Xabi Alonsot on juhendajaid otsivate suurklubide peamine sihtmärk.

Hoeness ütles väljaandele Ran Sport, et 42-aastane Alonso on suurklubide radaril. “Ta on tõestanud, et suudab suurklubisid juhtida. Pealegi pole palju treenereid, kes on hetkel vabad või ei võta puhkeaastat,” ütles Hoeness.

Hispaania koondisega 2010. aastal maailmameistriks tulnud Alonso esindas oma klubikarjääris Real Sociedadi, Eibari, Liverpooli, Madridi Reali ja Müncheni Bayernit. Leverkuseni juhendajaks sai ta 2022. aastal ning tänavu liigub klubi oma pika ajaloo esimese Saksamaa meistritiitli suunas.

Kuna nii Liverpool kui Bayern jäävad pärast seda hooaega peatreenerita, tõdes Hoeness, et Alonso on suurklubide jaoks parim kandidaat. “Klubid nagu Liverpool, Madridi Real, Leverkusen ja Bayern võitlevad tema eest. Ei ole lihtne neile väljendada, et Bayern on selles osas kõigi mõõdupuu,” ütles Hoeness.

Bayerni juhendaja Thomas Tuchel ja Liverpooli loots Jürgen Klopp lahkuvad selle hooaja järel ametist, kuid Madridi Real sõlmis Carlo Ancelottiga lepingupikenduse 2026. aasta suveni. Alonso enda leping Leverkuseniga kehtib samuti 2026. aastani.

Kokkuvõttes võib öelda, et Bayern ja Liverpooli võitlus Xabi Alonso allkirja eest näitab selgelt mõlema klubi pühendumust tugevale meeskonnale. Hispaania jalgpallilegend on ihaldatud mängija, kelle kogemused ja oskused võivad oluliselt mõjutada meeskonna tulemusi. Olenemata sellest, milline klubi lõpuks Alonsoga lepingu sõlmib, on kindel, et tema kohalolek mõjutab kogu meeskonna dünaamikat ja tugevust. See võitlus näitab ka seda, kui oluline on professionaalsuse ja kvaliteedi tagamine jalgpallis.

Loe rohkem:  Selgus Eesti rannajalgpallikoondise koosseis maavõistlusmängudeks Leeduga | Jalgpall

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga