Tapa võttis tähtsa võidu Mella üle | Käsipall

2272080hd806t24

Tere tulemast Tapa spordimaailma, kus käsipallivõistkond võttis tähtsa võidu Mella üle! See põnev mäng oli täis põnevust ja pinget ning meeskonna visa töö kandis lõpuks vilja. Tapa käsipalliklubi on alati olnud uhke oma saavutuste üle ja see võit Mella üle ainult tugevdab meie positsiooni käsipallis. Meie meeskond on täis pühendunud mängijaid ja meil on teie toetusel kindlasti võimalik saavutada veel suuremaid võite tulevikus. Tulge ja ühinege meiega selle võidu tähistamisel!

Kolmapäeval kohtusid Eesti naiste käsipalli meistriliigas SK Tapa/Tapa valla SK ja KPK Mella/Tallinna SK. Tapa koduplatsil toimunud kohtumises oli just neile kaalul rohkem, kuna kaotuse korral oleks finaalikoht jäänud juba pigem teoreetiliseks võimaluseks.

Mängu alguses panid mõlemad naiskonnad suurema rõhu kaitsele ning rünnakupoolel jäi skoorimine väheseks. Kümnendal minutil tõi Tapa poolelt ääremängija koha tagumise vastu vahetanud Laura Kärner tabloole viiginumbrid 4:4. Kuigi seejärel asus Mella korra ka paari väravaga ette, kuulus poolaja lõpp siiski võõrustajatele, kes agressiivse 5:1 kaitse jõul garderoobi 13:9 edu kaasa võtsid.

Teise poolaja alguses tulid Mella naised Inga Bušina värava järel lähemale, kuid Kadri Einmani tabamus viis perioodi keskpaigas võõrustajad taas 20:17 ette. Külalised jõudsid veel seitse minutit enne lõppu viigini, kuid Tapa suutis siiski viimased hetked kindlama närviga lahendada ja 26:23 võiduga kaks punkti koju jätta.

Tapa resultatiivseimad oli täna Kärner ja Marjette Maie Müntser vastavalt üheksa ja kuue väravaga. Mella poolelt skooris Inga Bušina kuuel korral. “Suutsime täna kaitses hästi esineda ning väravavahid oli müüri taga suureks abiks. Saime palli ilusti liikuma ning lahendasime edukalt kiirrünnakuid. Hoidsime tuju üleval ja ei andnud lõpuni alla ning suutsime väga vajalikud punktid võtta,” kommenteeris Kärner.

Loe rohkem:  Serviti lõpetab jaanuarikuu Balti liigas puhta lehega | Käsipall

Meistriliigas pääsevad pärast kolme naiskonna neljaringilist põhiturniiri kaks parimat finaali. Hetkel juhib Aruküla/Mistra tabelit neljast kohtumisest võetud kuue punktiga, neile järgneb Mella nelja punkti peal ning Tapal on kirjas üks võit.

Käsipallimängus Tapa ja Mella vahel võttis Tapa võidu ning see oli nende jaoks oluline saavutus. Mängijad andsid endast parima ning nende jõupingutused tasusid end ära. Publik oli vapustatud ja toetas meeskonda kogu mängu vältel. Tapa võit Mella üle tõstab nende meeskonna enesekindlust ja annab neile motivatsiooni edaspidiseks. See näitab, et Tapa meeskond on valmis võitlema ja võitma ning nende pühendumine ja töö tasuvad end kindlasti ära.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga