HC Tallinn avas viimaks võiduarve | Käsipall

2250663h5f3at24

Tere tulemast kõigile spordisõpradele! HC Tallinn avas viimaks võiduarve ja seda tuleb kindlasti tähistada. Meie käsipallimeeskond on näidanud suurepärast väljakutel, kuid võidud on seni vaid käeulatuses olnud. Nüüd on aga aeg tähistada meeskonna saavutust ja anda neile väärikas aplaus nende visaduse eest. See võit annab meeskonnale kindlasti uut hoogu ja motiveerib neid veelgi suuremate saavutuste poole püüdlema. Tulge kõik kaasa elama ja toetama meie käsipallimeeskonda!

Käsipalli meeste meistriliigas jooksid neljapäeval platsile SK Tapa ja HC Tallinn. Viimane võitis skooriga 32:27 (14:16).

Skoori avasid Tapa käsipallurid Aleksandr Vassiljuk ja Endrik Jaanis. Tallinna poolelt vastas sellele Georg Gustav Kont, kes viskas kaks järjestikust väravat. Seejärel juhtis mängu Tallinn, kuid Tapa püsis kannul. Mängu 10. minutil oli seis 5:4 Tallinna kasuks, kuid kümme minutit hiljem juhtis hoopis Tapa 11:8. Jaanis ja Marcus Rättel hoidsid Tapa edumaad ning sedasi võitis Tapa esimese poolaja seisuga 16:14.

Teine poolaeg algas Kert Liinati väravaga, mis vähendas vahemaa ühe värava peale. Rätteli realiseeritud seitsmemeetri karistusvise viis vahemaa taas kahe värava peale, kuid sellest hoolimata jätkus kassi-hiire mäng. 33. minutiks valitses 17:17 viik. 40. minutiks juhtis Tallinn 20:18 ja 45. minutiks oli edu kasvanud 24:19 peale. Stabiilse viieväravalise vahemaaga tüüritigi lõpuni. Mängu võitis HC Tallinn tulemusega 32:27.

Tallinna eest viskas enim väravaid Georg Gustav Kont, kes sahistas Tapa väravavõrku 13 korral. Tapa resultatiivseimaks mängijaks kujunes Marcus Rättel üheksa väravaga.

“Tänase mänguga võib kindlasti rahule jääda. Suutsime lõpuks oma võidupõua lõppetada. Võib öelda, et täna tahtsime rohkem võita kui vastastiim ning suutsime näidata täitsa rahuldavat mängu. Muidugi tekkisid mõned mõõnad sisse, kuid suutsime nendest edukalt välja tulla. Eriti magusana maitseb see võit, kuna suutsime võita ilma enda varasemate liidrideta,” kommenteeris Georg Gustav Kont.

Loe rohkem:  Mistra alistas Balti liigas võõrsil Dragunase | Käsipall

Selle nädala viimane meistriliiga mäng toimub laupäeval Põlvas, kui omavahel katsuvad jõudu Serviti ja Viljandi HC.

Kokkuvõtvalt võib öelda, et HC Tallinn avas lõpuks oma võiduarve käsipallis. See oli nende jaoks suur saavutus, mis kindlasti annab neile palju enesekindlust ja motivatsiooni jätkamiseks. Mängijad ja fännid olid kindlasti õnnelikud nähes, kuidas meeskond suutis lõpuks võidu koju tuua. See annab neile suurepärase stardipaugu edasisteks mängudeks ning võibolla näeme neid peagi teiste suurte võitude saavutamas. HC Tallinn on kindlasti teel suurema edu suunas ja nende fännid ootavad juba põnevusega järgmisi mänge.