TÄNA OTSE | MM Otepääl algab noorte segateatesõiduga | Laskesuusatamine

2206681he1fct24

Tere tulemast Otepääle! Täna on eriline päev, sest siin algab laskesuusatamise noorte segateatesõit, mis on osa maailmameistrivõistlustest. Otepää on tuntud oma kaunite maastike ja suurepäraste laskesuusaradade poolest ning see võistlus toob siia kokku parimad noored laskesuusatajad üle maailma. See on suurepärane võimalus nautida tipptasemel spordiüritust ja toetada oma lemmikmeeskondi. Olge valmis kogema põnevat ja adrenaliinirikast päeva siin Otepääl!

Otepääl peetavatel laskesuusatamise noorte ja juunioride maailmameistrivõistlustel on esimesena kavas noorte segateatesõit. Otseülekanne ERR-i spordiportaalis algab kell 10.20, kommenteerib Alvar Tiisler.

Stardis on koguni 28 võistkonda, nende seas ka Eesti, kelle stardinumber on 15 – see koht saadi MM-il mullu. Eesti neliku moodustavad Jakob Kulbin, Frederik Välbe, Vibeke Välbe, Anlourdees Veerpalu.

Tiitlikaitsjana tuleb starti Norra.

 Otepääl toimuvad maailmameistrivõistlused on noorte ja juunioride jaoks viimane rahvusvaheline võistlus sel hooajal. Kaheksal võistluspäeval astub Otepääl starti ligi 500 sportlast. Maailmameistrid selguvad segateatesõidus, tavadistantsil, sprindis, ühisstardist sõidus ja teatesõidus ning seda nii noorte kui ka juunioride vanuseklassis.

In conclusion, the Youth Mixed Relay event at the Otepää Junior World Championships marks an exciting start to the biathlon competitions. The young athletes showcased their skills and determination, setting the stage for a thrilling competition ahead. As Estonia continues to host world-class sporting events, it is clear that the future of biathlon is bright. The support and enthusiasm of the fans, coupled with the hard work and dedication of the athletes, ensure that the event will be memorable for all involved. We look forward to witnessing the remaining competitions and cheering on the talented participants.

Loe rohkem:  TÄNA OTSE | Kuidas läheb Eesti nelikul Oslo MK-etapi segateatesõidus? | Laskesuusatamine

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga