Roma sai Feyenoordist penaltiseerias jagu | Jalgpall

2272995hbadft24

Tere tulemast, jalgpalli fännid! Eileõhtune mäng Feyenoordi ja Roma vahel pakkus põnevust kuni lõpuni. Roma sai võidu penaltiseerias, olles väravateta viigiga lõppenud kohtumise järel. Mängijad mõlemalt poolt näitasid suurepärast osavust ja meelekindlust ning publik oli haaratud põnevasse matši. Roma fännid üle kogu maailma on elevil selle võidu üle. Kas see võit on alles algus suurejoonelisele hooajale? Jääme huviga ootama järgmisi mänge ja põnevaid jalgpalli hetki!

Jalgpalli Euroopa liiga 1/16-finaali korduskohtumises sai AS Roma Feyenoordist jagu penaltiseerias, lõpetades kolmandat aastat järjest Hollandi klubi eurohooaja.

Avamängus 1:1 viiki mänginud Roma ja Feyenoord jõudsid ka Itaalia pealinnas peetud korduskohtumises 1:1 viigini ja seda väga kiiresti – viiendal minutil asusid külalised Santiago Gimeneze väravast juhtima, 15. minutil viigistas Roma kapten Lorenzo Pellegrini seisu.

Kuna rohkem väravaid ei normaal- ega lisaajal ei löödud, selgitati edasipääseja penaltiseerias, kus Roma jäi peale 4:2. Roma väravavaht Mile Svilar tõrjus kaks penaltit.

Kaks aastat tagasi alistas Roma Feyenoordi Konverentsiliiga finaalis, mullu sai Roma võidu Euroopa liiga veerandfinaalis ehk ühtekokku on nüüd kolmel aastal järjest Feyenoordi eurohooaeg lõpetatud.

16 parema sekka jõudis ka teine Itaalia klubi AC Milan, saades kahe mängu kokkuvõttes 5:3 jagu Rennes’ist.

Avamängus Galatasarayle 2:3 kaotanud Praha Sparta jäi kodus peale 4:1 ja pääses kokkuvõttes 6:4 võiduga edasi.

Tulemused:

Roma – Feyenoord 2:1 (penaltiseeria 4:2), kahe mängu kokkuvõttes edasi Roma 3:2

Rennes – Milan 3:2, kahe mängu kokkuvõttes edasi Milan 5:3

Freiburg – Lens 3:2, kahe mängu kokkuvõttes edasi Freiburg 3:2

Lissaboni Sporting – Berni Young Boys 1:1, kahe mängu kokkuvõttes edasi Sporting 4:2

Toulouse – Benfica 0:0, kahe mängu kokkuvõttes edasi Benfica 2:1

Loe rohkem:  Haaland kõmmutas karikasarjas Lutonile viis väravat | Jalgpall

Karabahh – Braga 2:3, kahe mängu kokkuvõttes edasi Karabahh 6:5

Praha Sparta – Galatasaray 4:1, kahe mängu kokkuvõttes edasi Sparta 6:4

Marseille – Donetski Šahtar 3:1, kahe mängu kokkuvõttes edasi Marseille 5:3

Kokkuvõttes võib öelda, et Roma suutis Feyenoordist penaltiseerias jagu saada, minnes edasi Euroopa Konverentsiliiga poolfinaali. Mäng oli äärmiselt põnev ja pingeline ning mõlemad meeskonnad näitasid suurepärast võitlusvaimu. Roma meeskond suutis lõpuks penaltiseerias külma närvi säilitada ja kindlate löökide abil võidu koju tuua. See on suurepärane saavutus nii meeskonnale kui ka nende fännidele ning näitab nende võimekust ja tugevust Euroopa jalgpallis. Jääme põnevusega ootama, kuidas Roma edasi turniiril esineb.