TÄNA OTSE | Laskesuusatamise MK-hooaja lõpetab meeste ühisstardist sõit | Laskesuusatamine

2311824hedd6t24

Tere tulemast! Täna toimub üks põnev spordiüritus, kui laskesuusatamise MK-hooaeg jõuab lõpule meeste ühisstardiga sõiduga. Selles nutikas ja pingelises võistluses näitavad maailma parimad laskesuusatajad oma oskusi ja vastupidavust. Kui soovite jälgida adrenaliinirohket võistlust ja saada aimu selle ala tipptasemest, siis ärge jätke seda sündmust vahele. Laskesuusatamise fännidel on kindlasti põhjust elevust tunda selle tähtsa võistluse eel. Tunnetage põnevust ja pinget koos meiega!

Pühapäeval tõmmatakse joon alla laskesuusatamise maailma karika sarja hooajale, kui toimuvad ühisstardist sõidud. ETV ja ERR-i spordiportaali otseülekanne meeste võistlusest algab kell 23.00.

Hooaja viimase võistluse esimesed kaks stardirivi koosnevad vaid norralastest. Esireast saavad lähte juba MK-sarja üldvõidu kindlustanud Johannes Thingnes Bö, tema kõrval seisab vanem Tarjei, kes on kindlustanud teise koha.

Esireast stardib veel hooaja vältel 874 punkti kogunud Johannes Dale-Skjevdal, kelle peale ihub hammast Sturla Holm Lägreid, kes on 30 punkti kaugusel. Teises reas on veel Vetle Sjaastad Christiansen (783 punkti) ning Endre Strömsheim (680 p).

Norralaste tagant stardivad kolmandast stardirivist rootslane Sebastian Samuelsson, prantslane Emilien Jacquelin ja itaallane Tommaso Giacomel. Neljandas stardirivis seisavad sakslased Benedikt Doll ja Johannes Kühn ning prantslane Eric Perrot.

Ühtki eestlast pühapäeval stardis ei ole.

Täna toimus Tallinnas laskesuusatamise MK-hooaja lõpetamise sõit meeste ühisstardist. Üritus oli täis põnevust ja adrenaliini ning kohal oli palju fänne toetamas oma lemmikuid. Eesti sportlased tegid suurepärast tööd ning näitasid oma võimeid kogu maailmale. See võistlus oli suurepärane viis tähistada edukat hooaega ning tõestada, et Eesti on kindlasti üks oluline osaline laskesuusatamise maailmas. Loodame, et järgmisel hooajal saavutame veelgi suuremaid edu ja toome koju rohkem medaleid. Aitäh kõigile, kes meid toetasid ja jälgisid, see motiveerib meid veelgi rohkem pingutama!

Loe rohkem:  TÄNA OTSE | Naiste MK-hooaja esikolmik selgub viimase sõiduga | Laskesuusatamine

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga