“Ukraina stuudio” kell 18.40: kolonel Vendla ja Indrek Kannik | Eesti

2210085h7e39t24

Tere tulemast Ukraina stuudiosse! Kell 18.40 astuvad otse-eetrisse kolonel Vendla ja Indrek Kannik, et jagada meiega põnevat informatsiooni ning sügavat arutelu. Olgu teemaks siis poliitika, ühiskond või rahvusvahelised suhted, meil ei puudu kunagi teravad vaated ja tulised vaidlused. Liituge meiega ja saate osa kaasahaaravast vestlusest, mis pakub mõtteainet ja avardab maailmavaadet. Tule ja ole osa meie stuudioõhtust, kus mõtted lendlevad vabalt ja tõde otsitakse südamest.

“Ukraina stuudios” räägitakse sel korral Vene vabatahtlike rünnakutest Venemaal ning Saksamaa ja Prantsusmaa rollist Ukraina toetamisel.

Droonirünnakud Venemaa rafineerimistehaste pihta ja Ukraina poolel võitlevate Vene vabatahtlike rünnakud teisele poole piiri, on külvanud Venemaa presidendivalimiste eel palju segadust. Mida need vabatahtlike üksused endast kujutavad ja millist rolli need sõjas mängivad, seda selgitab kolonel Mart Vendla.

Kes on Euroopas Ukraina toetajate eestvedaja, kas Pariis või Berliin? Seda ja president Macroni äsjaseid jõulisi avaldusi Ukraina toetamise osas ning kantsler Scholzi jätkuvat jonnimist Tauruse rakettidega analüüsib julgeolekuekspert Indrek Kannik.

Saatejuht on Epp Ehand.

Kokkuvõttes võib öelda, et Ukraina stuudio programmi kell 18.40 külalistena astusid üles kolonel Vendla ja Indrek Kannik, jagades oma teadmisi ja kogemusi Eesti ja Ukraina suhete ning julgeoleku teemadel. Nende arutelud olid informatiivsed ja inspireerivad, kutsudes publikut mõtlema julgeolekuolukorra keerukuse üle regioonis. See oli oluline samm dialoogi loomisel kahe riigi vahel ning aitas mõista paremini nende vastastikuseid huve ja väljakutseid. Loodame, et sellised kohtumised jätkuvad tulevikus ja aitavad kaasa parema ja stabiilsema tuleviku loomisel Balti ja Ukraina piirkonnas.

Loe rohkem:  Ministeeriumi audit hindas andmete väljastamise Pere Sihtkapitalile õiguspäraseks | Eesti

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga