TÄNA OTSE | Kuidas läheb Eestil kodusel MM-il juunioride segateatesõidus? | Laskesuusatamine

2206798hef74t24

Tere tulemast! Täna räägime unustamatust sündmusest – Eesti kodusel MM-il juunioride segateatesõidus laskesuusatamises. On äärmiselt põnev ja emotsionaalne jälgida meie noorte sportlaste võitlust ja saavutusi rahvusvahelisel areenil. Kuidas suudavad meie noored laskesuusatajad end näidata? Kas kodupubliku toetus annab neile lisajõudu ja motivatsiooni? Astume lähemale, et saada teada, kuidas läheb Eestil selles olulises võistluses ning kuidas meie sportlased esindavad oma kodumaad.

Otepääl peetavatel laskesuusatamise noorte ja juunioride maailmameistrivõistlustel jagatakse teine medalikomplekt välja juunioride segateatesõidus. Otseülekanne ERR-i spordiportaalis algab kell 13.50. Kommenteerivad Alvar Tiisler ja Martin Remmelg.

Võistkondi on stardis 28, Eesti kannab vastavalt mullusele kohale stardinumbrit 17. Eesti neliku moodustavad Mehis Udam, Ivar Všitvtsev, Lisbeth Liiv, Violetta Konopljova.

Tiitlikaitsja on Saksamaa.

Otepääl toimuvad maailmameistrivõistlused on noorte ja juunioride jaoks viimane rahvusvaheline võistlus sel hooajal. Kaheksal võistluspäeval astub Otepääl starti ligi 500 sportlast. Maailmameistrid selguvad segateatesõidus, tavadistantsil, sprindis, ühisstardist sõidus ja teatesõidus ning seda nii noorte kui ka juunioride vanuseklassis.

Kokkuvõtteks võib öelda, et Eesti esindus näitas kodusel MM-il juunioride segateatesõidus head võistlust. Kuigi medalit ei õnnestunud võita, suutsid noored sportlased siiski anda endast parima ning pakkuda põnevat ja pingelist võistlust. Nende esinemine on suurepärane näide sellest, kui palju potentsiaali on Eesti laskesuusatamise tulevikul. Oluline on tunnustada noorte pühendumust ja tahtejõudu ning toetada neid nende tulevikus teele. Eesti laskesuusatamine on kindlasti heledas tulevikus ning nende noored sportlased on väärt jälgimist ja toetust.

Loe rohkem:  TÄNA OTSE | Kuidas läheb Eesti noormeestel ühisstardist sõidus? | Laskesuusatamine

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga