TÄNA OTSE | Kas Johannes Thingnes Bö kindlustab MK-sarja üldvõidu? | Laskesuusatamine

2311044ha028t24

Tere tulemast! Täna toimub põnev laskesuusatamise võistlus, kus on võimalik näha, kas Johannes Thingnes Bö suudab kindlustada endale MK-sarja üldvõidu. Bö on tuntud oma oskuste ja kireva karjääri poolest ning tema võistlemist on alati põnev jälgida. Kas ta suudab oma positsiooni säilitada või tuleb mõni üllatuslik pööre? Jääge meiega ja jälgige otsepildis, kuidas see dramaatiline võidujooks kulgeb!

Täna kell 23.00 alustavad ETV ja ERR-i spordiportaal otseülekannet laskesuusatamise maailma karika etapilt Canmore’is, kus on kavas meeste 12,5 km jälitussõit.

Vastavalt sprindi tulemustele läheb esimesena teele MK-sarja üldliider Johannes Thingnes Bö (Norra), kelle edu konkurentide ees on enam kui minut.

Tema järel stardivad Tommaso Giacomel (Itaalia; +1.02), Tarjei Bö (Norra; +1.03), Emilien Jacquelin (Prantsusmaa; +1.12), Johan-Olav Botn (Norra; +1.13) ja Sebastian Samuelsson (Rootsi; 1+1.16).

Kui Böe järel on enam kui minut tühja ruumi, siis järgneva minuti jooksul saab lähte kokku 17 laskesuusatajat. Neist enam tuleb Johannes Thingnes Böl karta vend Tarjeid, kes on MK-sarja üldarvestuses tema lähim jälitaja, kaotades 92 silmaga.

Kuna MK-sarja etapivõitja teenib 90 punkti, peab Tarjei laupäeval nooremat venda kindlasti edestama, et võimalus MK-sarja üldvõitjaks kerkida säiliks. Pärast jälitussõitu jääb veel vaid pühapäevane ühisstardist sõit.

Ainsa Eesti laskesuusatajana pääses jälitussõitu Rene Zahkna, kes oli sprindis 57. Tema saab rajale kolm minutit ja 24 sekundit pärast liidrit.

Kokkuvõttes võime öelda, et Johannes Thingnes Bö näitab kindlat mängu MK-sarjas üldvõidu suunas. Tema järjekindlad esitused laskesuusatamises on teinud temast peamise tiitlikandidaadi ning paljude fännide lemmiku. Bö suudab konkurentidele kindlasti tugevat vastupanu osutada ning võidusõitude lõpuni võitleda. Loodame, et ta jätkab sama hoogsa esitusega ning kindlustab MK-sarja üldvõidu. Eesti laskesuusatamise fännid ootavad põnevusega järgmisi võistlusi ja loodavad näha Bö triumfi.

Loe rohkem:  Vittozzi teenis karjääri esimese MK-sarja üldvõidu | Laskesuusatamine

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga