Galerii: kes pääseb “Rakett 69” teadusteatrivooru? | Tele/raadio

2311083h2b44t24

Tere tulemast Eesti teadusteatrivooru, kus anname võimaluse noortel teadushuvilistel oma loovust ja nutikust näidata! Galeriis saate tutvuda osalejatega, kes on valitud “Rakett 69” telesaatesse astuma ja oma teaduslikke avastusi jagama. Nad on tõelised geeniusi, kelle uurimistööd ja eksperimendid on pälvinud tunnustust ning kiitust. Astuge sisse ja avastage nende maailm, mis on täis üllatusi ja avastamisrõõmu!

Sel laupäeval liiguvad raketlased kaamera eest kaamera taha, et anda eetrisse õhtune uudistesaade.

Saatejuht peab esitama teksti otse kaamerasse vaadates, kuid ei jõua seda pähe õppida, mistõttu tuleb valmis ehitada teleprompter. Saate teises osas koostavad võistlejad ilmateate ja koguvad infot spordiuudiste jaoks. Teadusteatrivooru pääseb kuus säravaimat tulevikutähte.

Kokkuvõttes on selge, et “Rakett 69” teadusteatrivoorule pääsemine on auväärne saavutus ning osalemine selles võistluses nõuab tõsist ettevalmistust ja pühendumust. Galeriist lähtudes saame öelda, et teaduse populariseerimine noorte hulgas on oluline ning see võistlus pakub suurepärast platvormi noortele oma teadmisi ja loovust näidata. Loodame, et valitud osalejad suudavad inspireerida ja pakkuda meelelahutust ning haridust kõikidele vaatajatele.

Loe rohkem:  Raadio 2 kutsub sõbrapäeval sõpra tervitama | Tele/raadio

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga