Swiateki hoog ei peatunud ka Indian Wellsi finaalis | Tennis

2312391h6366t24

Estonia is abuzz with excitement as tennis fans continue to revel in the thrilling performance of rising star Hubert Hurkacz at the Indian Wells final. The young Polish player’s incredible journey through the tournament, including his victory over the legendary Rafael Nadal, has captured the hearts of fans around the world. With his relentless energy and skill on the court, Hurkacz’s impressive run at Indian Wells serves as a true testament to his talent and determination. Estonians are eagerly following his progress, inspired by his undeniable “Swiateki hoog” that shows no signs of stopping.

Naiste tennise maailma esireket Iga Swiatek alistas Indian Wellsi maineka turniiri finaalis kreeklanna Maria Sakkari (WTA 9.) 6:4, 6:0.

Esimeses setis murdis poolatar kohe juhtima, aga Sakkari tasakaalustas seisu. 5:4 pealt õnnestus tal aga kolmandal korral taas vastase palling murda. Teises setis oli Swiateki üleolek kindel. See kestis vaid 25 minutit ja poolatari servigeimidest teenis kreeklanna kõigest neli punkti.

Sakkari kaotas Swiatekile juba teise Indian Wellsi finaali. Tunamullu olid numbrid vaid pisut erinevad ehk siis võitis poolatar tulemusega 6:4, 6:1.

22-aastane Swiatek tegi ülimalt kindla turniiri, kuue kohtumise peale ei kaotanud ta ühtki setti ja pidi loovutama kõigest 21 geimi. Indian Wellsi ajaloos on veel vähesemaga turniirivõiduni jõudnud Monica Seles (12; 1992) ja Steffi Graf (16; 1994), kuid nemad pidasid viis matši.

Kokkuvõtvalt võib öelda, et Iga-aastane Indian Wellsi tenniseturniir näitas maailmale, et noor ja andekas tennisisti Iga Swiatek on tõsine jõud, millega tuleb arvestada. Kuigi ta ei suutnud finaalis võitu koju viia, ei peatunud tema hoog ja tal on kindlasti potentsiaali saavutada suuri asju tennises tulevikus. Eesti tennisesõpradel tasub kindlasti tulevikus jälgida Swiateki edusamme ja oodata temalt suuri saavutusi.

Loe rohkem:  Ojakäär võitles finaalis, kuid pidi vastase paremust tunnistama | Tennis