Ojakäär võitles finaalis, kuid pidi vastase paremust tunnistama | Tennis

2145370hc0bct24

Tennis on alati olnud üks populaarsemaid spordialasid Eestis ning eestlased on alati olnud uhked oma tippmängijate üle. Hiljutisel finaalil võitles Ojakäär kogu oma südamega, et saavutada võit, kuid pidi lõpuks vastase paremust tunnistama. See matš pakkus publikule pinget ja kirevaid emotsioone ning tõestas, et tennis on Eestis endiselt väga oluline ja huvitav spordiala. Ojakäär tõestas end taas pühendunud ja võitleva mängijana ning näitas tõelist spordimehelikkust.

Eesti tennisist Oliver Ojakäär (ATP 1145.) pidi Sharm El Sheikhis toimunud ITF-i turniiri finaalis tunnistama vastase Marek Gengeli (ATP 782.) 6:3, 6:3 paremust.

Avasetis liiguti kuni seisuni 3:3 probleemideta, oma servi hoides. Seitsmendas geimis omas Ojakäär kolme murdepalli, ent Gengel suutis siiski pallingugeimi hoida. Kuigi järgmises geimis juhtis eestlane 40:15, loovutas ta oma servi ja jäi 3:5 kaotusseisu. Seti viimases geimis oli korra seis ka 40:40, ent Gengel võttis ikkagi 6:3 setivõidu, vahendab Tennisnet.ee.

Teine sett algas kohe Ojakääri servi loovutusega ja ka kolmandas geimis nägi eestlane vaeva, et mitte jääda suuremasse kaotusseisu. Edasi liiguti oma servi hoides kuni seisuni 5:3. Ojakäär üritas üheksandas geimis vastast tema pallingul survestada, kuid tulutult ning Gengel võitis kohtumise 6:3, 6:3.

Vaatamata kaotusele tegi Ojakäär senise karjääri parima ITF-i turniiri. Siiani oli tema parimaks saavutuseks poolfinaali jõudmine.

Kuigi Ojakäär andis finaalmängus endast parima, pidi ta lõpuks vastase paremust tunnistama. Siiski on tema saavutus finaali jõudmisel imetlust väärt ning see näitab tema pühendumust ja oskusi tenniseväljakul. Ojakääril on kindlasti potentsiaali veelgi paremateks tulemusteks tulevikus ning tema edasine areng võib tuua kaasa suuri saavutusi nii Eesti kui ka rahvusvahelisel tasandil. See finaalimäng oli vaid üks etapp tema karjääris ja kindlasti on tema tulevik helge.

Loe rohkem:  Diana Shnainder võitis hooaja ja karjääri teise WTA tiitli | Tennis