Robbie Williamsi fänn: see emotsioon kannab mind siiani | Inimesed

2257101h47cft24

Tere tulemast Eestisse! Robbie Williamsi fännid üle maailma on tunnistanud, et tema muusika ja lavashowde emotsioon kannab neid siiani. Sellest tulenevalt on ka Eestis palju pühendunud fänne, kes tunnevad end tema muusikaga eriliselt seotud. Robbie Williamsi fännid on rääkinud emotsionaalsetest ja unustamatutest hetkedest tema kontsertidel ning sellest, kuidas tema muusika mõjutab nende igapäevaelu. Kui oled ka sina Robbie Williamsi fänn, siis oled kindlasti õiges kohas, et jagada ja kogeda seda tunnet koos teiste fännidega.

Robbie Williamsi 50. sünnipäeva eel käis “Ringvaates” fänn Katrin Charles, kelle sõnul kannab teda siiani emotsioon, mille ta sai 2013. aastal Williamsi Tallinnas toimunud kontserdil, kus laulja kinkis tema tütrele eriti ilusa hetke.

“Siin on kümne aasta kraam, mis ma olen kogunud,” ütles Robbie Williamsi fänn Katrin Charles, näidates “Ringvaate” stuudios aastate jooksul kogutud fännikraami. “Lugu sai alguse kümme aastat tagasi ilmunud artiklist, kus Peeter Rebane ütles, et kandideerige videovõistlusele teemal, kuidas Robbie Williamsi muusika on teie elu mõjutanud. Ma olin siis alles täitsa roheline fänn, aga mul hakkas tema lauluga “Candy” üks lugu jooksma. Mu laps ütles, et ta on meie kaitseingel ja et ta lubab, et meiega midagi halba ei juhtu. Loo videos kukuvad Robbiele igasugused ajad pähe. See on lõbus lugu, aga natuke kurb ka.”

Videovõistlusel osalemine viis selleni, et kui Robbie Williams käis 2013. aastal Eestis esinemas, oli tal võimalik koos tütrega lauljaga kohtuda. “Oli kümme fänni, kes lennutati Eestisse. Kaks päeva enne kontserti majutati meid kõiki ühte hotelli ja meil oli tohutu programm,” meenutas Charles. “Mõtlesin veel, et kuhu ma ennast nüüd mässisin, aga see oli meeletu kogemus, mis sealt tuli.”

Loe rohkem:  Teismeline noolevisketšempion Luke Littler innustab ka eestlasi harjutama | Inimesed

Kui me Williamsiga kohtusime, siis rääkis ta igaühega personaalselt, ütles Charles. “Kuigi tal oli selg nii haige, et kontsert pidi peaaegu ära jääma. Ta küsis mu tütrelt, mis ta nimi on ja ma ütlesin. Ta jättis nime meelde, ja see, et Robbie kontserdi ajal lavalt tema nime ütles, see emotsioon oli nii võimas, et kannab siiamaani.”

Charlesi sõnul külastab ta tihti Williamsi kodulehte. “Enne koroonat oli ta ikka väga produktiivne. Oma kodulehel müüb ta tihtilugu oma autorammiga albumeid, üht metallist albumit on üldse kokku ainult 1000 välja lastud.”

Ta on aastatega ainult paremaks läinud, sõnas Charles. “See emotsioon ja energia on võimas. Kontsertidel olen alati ikka fännitsoonis. Ta on oma fännidele nii kontserdil kui Instagramis väga lähedal.”

Kokkuvõttes võib öelda, et Robbie Williamsi fännina on tema muusika ja esinemised jätnud sügava jälje paljude inimeste südamesse, sealhulgas ka minu oma. Tema muusika on andnud meile palju emotsionaalseid hetki ja inspireerinud meid mitmel viisil. Robbie Williamsi fännidena kogeme endiselt tugevat sidet tema muusikaga ning tema esinemised kannavad meid siiani emotsionaalselt. Ta on jäänud oma fännidele oluliseks ning tema muusika ja isiksus elavad edasi meie südames.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga