Politsei leidis Viljandimaal väikelapse ja tema isa surnukeha | Eesti

911404h8208t24

Tere tulemast! Täna räägime väga kurvast teemast, mis raputas kogu Eestit. Viljandimaal avastas politsei väikelapse ja tema isa surnukeha, mis on tekitanud palju küsimusi ja muret kogukonnas. See traagiline sündmus on šokeerinud kõiki ning oleme kõik sügavalt mures selle perekonna ja meie ühiskonna pärast tervikuna. Täna uurime lähemalt, mis juhtus ja kuidas saame kõik koos sellest õppida, et tulevikus selliseid tragöödiaid vältida. Loodame, et saame sellest sündmusest midagi olulist kaasa võtta ja pakkuda toetust neile, kes seda vajavad.

Politsei sai teisipäeval teate, et Suure-Jaanis on ühest kuurist leitud poodud laps ning tema kõrval poodud isa.

Surnud mehe avastas ühe kinnistu kuurist naaber ning sündmuskohale saabunud politseinikud avastasid samast ka ülespoodud mehe tütre, kirjutab Sakala. Ajalehe andmetel oli laps nelja-aastane ning on kahtlus, et mees tappis enne oma lapse ja seejärel iseenda.

Et uurimine on algusjärgus ning samuti lähedaste huvidest lähtuvalt, prokuratuur ja politsei praegu seda juhtumit täiendavalt ei kommenteeri.

Tegemist on teise väikelapse surmajuhtumiga sel nädalal, mida politsei uurib.

Juba mitmendat päeva otsib politsei Läänemaal naist, kes on värskelt lapse sünnitanud, kuid ei pruugi olla saanud sünnituse järgselt vajalikku arstiabi.

Suure-Lähtru küla elanike sõnul tõi esmaspäeval koer oma pererahva hoovi elutu vastsündinu, kellel oli nabanöör küljes, kirjutab Lääne Elu. Kelle lapse koer tuua võis, külaelanikud arvata ei osanud.

Haapsalu politseijaoskonna juht Andrei Taratuhin kinnitas teisipäeva õhtul, et politsei sai 5. veebruaril teate, et Suure-Lähtru külas leiti vastsündinu surnukeha, kelle oli leidnud ja teataja maja juurde toonud pere koer.

Politsei reageeris väljakutsele koheselt ja kuna saabunud infole tuginedes ei olnud leitud lapse ema teada, alustas politsei piirkonnas otsingutega. Politseil pole siiani ka täpsemat infot naise tundemärkide ega viibimise või elukoha kohta, aga on alusta arvata, et naine ei ole sünnituse järgselt arstiabi saamiseks haiglasse veel pöördunud ja võib seetõttu kiirelt arstiabi vajada.

Loe rohkem:  Pärnu kaalub kõnniteede talvise puhastuse laiendamist kogu linnale | Eesti

The tragic discovery of a small child and his father’s lifeless body in Viljandi County has shocked the community. The police’s swift response and dedication to solving the case is commendable. As we mourn the loss of a life and the impact it has on the child and their loved ones, it is a reminder of the importance of mental health support and resources for those in need. Let us come together to support one another and advocate for better mental health services to prevent such tragedies in the future. Our thoughts are with the family and friends affected by this heartbreaking event.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga