Pärnu Spordikool ei suutnud TBD Pharmatech/Kastrele vastupanu osutada | Võrkpall

2244849hf349t24

Tere tulemast Pärnu Spordikooli võrkpalli mängu! Eile õhtul ei suutnud meie meeskond vastu panna TBD Pharmatech/Kastrele ning pidime vastasele alla vanduma. Kuigi kaotus oli valus, siis oleme valmis oma vigadest õppima ning tugevamana tagasi tulema. Pärnu Spordikool on tuntud oma kirgliku ja pühendunud mängustiili poolest ning meie eesmärk on alati pakkuda põnevat ja kvaliteetset võrkpalli mängu. Ootame teid kõiki meid toetama ning jagama meiega kirge selle imelise spordiala vastu!

Pärnu Spordikool pidi naiste Meistriliiga põhiturniiril leppima kaotusega, tunnistades TBD Pharmatech/Kastre kindlat paremust.

Kodusaalis mänginud Pärnu esindus kogus avageimis 14 ja teises 17 punkti. Ühepoolseimaks kujunes kolmas geim, milles võõrustajad saavutasid vaid üheksa punkti, leppides seega 0:3 (14:25, 17:25, 9:25) kaotusega, vahendab Volley.ee.

Berit Hiie panustas võitu üheksa, Marta-Mia Ploomipuu kaheksa ja Mia Marta Miller samuti kaheksa punkti. Koduvõistkonna poolel ainsana positiivset efektiivsust näidanud Reelika Raap lõpetas kohtumise kaheksa punktiga.

Pärnu esindus jäi eelkõige hätta rünnakute realiseerimisega, kui punktiks löödi vaid 15 protsenti tõstetest. Külaliste sama näitaja oli 32 protsenti. Blokipunkte kogunes võitjatele kolm, kaotajad blokis punkte ei teeninud.

Viiendal kohal jätkav TBD Pharmatech/Kastre on kogunud 20 ja kaheksandat kohta hoidev Pärnu Spordikool üheksa punkti. 7. veebruaril kell 18 kohtuvad Tallinna ülikooli spordisaalis turniiritabeli seitsmes naiskond Viimsi/Tallinna Ülikool ja kolmandal real paiknev Rae Spordikool/VIASTON.

Kuigi Pärnu Spordikool võitles Tubin ja Dambrauska Pharmatech/Kastre vastu visa võitluse väljakul, ei suutnud nad lõpuks vastupanu osutada ning kaotasid mängu. Siiski on oluline meeles pidada, et kaotus on vaid osa spordist ning see annab võimaluse õppida ja kasvada tulevasteks väljakutseteks. Pärnu Spordikooli võrkpallimeeskond peaks jääma positiivseks ja keskenduma tugevustele, et tulevikus veelgi paremaid tulemusi saavutada. Tuleb jätkata treeningutega ja uskuda endasse, sest järgmine võit võib olla juba nurga taga.

Loe rohkem:  Rae Spordikool kindlustas Balti liiga põhiturniiril teise koha | Võrkpall

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga