Otse kell 14: Riisalo tutvustab, kuidas Eesti personaalse riigini jõuab | Eesti

2101439h9d53t24

Tere tulemast kõigile, kes on huvitatud sellest, kuidas Eesti saaks areneda personaalse riigini. Täna kell 14 tutvustab Riigikantselei innovatsiooninõunik Marten Riisalo oma visiooni ja ideid selle teema kohta. Kas soovite teada, kuidas tehnoloogia ja innovatsioon saaksid muuta Eesti kodanike elu lihtsamaks ja paremaks? Siis ärge jätke vahele seda põnevat ettekannet, kus arutletakse selle üle, kuidas saavutada Eesti personaalne riik!

Majandus- ja kommunikatsiooniministeerium esitleb esmaspäeval minister Tiit Riisalo (Eesti 200) eestvedamisel personaalse riigi visiooni ja selle praktilisi arendusvõimalusi. ERR.ee näitab kell 14 algavat pressikonverentsi otsepildis.

Personaalse riigi kontseptsiooni ja selle saavutamise tegevuskava tutvustavad majandus- ja infotehnoloogiaminister Tiit Riisalo; Tartu Ülikooli tehnoloogiauuringute kaasprofessor Mihkel Solvak; Riigi Infosüsteemide Ameti personaalriigi osakonna juhataja Taavi Ploompuu; Eesti Infotehnoloogia ja Telekommunikatsiooni Liidu tegevjuht Doris Põld ja tarkvarafirma Nortal globaalne avaliku sektori valdkonnajuht Andres Raieste.

Personaalse riigi edendamise on oma südameasjaks võtnud erakond Eesti 200. Selle idee autoriks võib pidada Eesti 200 üht asutajat Priit Alamäed.

Kell 14:00 tutvustas Riisalo, kuidas Eesti võiks jõuda personaalse riigini, kus iga kodaniku digitaalsed õigused on kaitstud. See on oluline samm meie riigi arengus ja võimaldab kodanikel omada suuremat kontrolli oma isikliku info üle. Riisalo ideed on hinnatud ja võivad kaasa tuua olulisi muutusi meie ühiskonnas. On oluline, et kodanikud jälgiksid ja toetaksid seda algatust, kuna see võib mõjutada meie digitaalset tulevikku ja isiklikku privaatsust.

Loe rohkem:  Tartu vanglas vähendatakse vanglakohti poole võrra, töö kaotab 90 inimest | Eesti

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga