Rae Spordikool/VIASTON asus poolfinaalseerias juhtima | Võrkpall

1841381hc5e7t24

Rae Spordikool/VIASTON on suurepäraselt esinenud võrkpalli poolfinaalseerias, võttes liidripositsiooni ning näidates oma võimeid ja oskusi selles põnevas spordialas. Nende meeskonna tugevus ja pühendumus on hästi nähtav ning nende mängud on olnud täis põnevust ja emotsioone. Eestis on võrkpall alati olnud populaarne ning Rae Spordikool/VIASTON on kindlasti tõstnud selle spordiala mainet veelgi kõrgemale. Jääme huviga ootama nende järgmisi mänge ja loodame näha veel rohkem võidurõõmu nende poolt.

Rae Spordikool/VIASTON alustas kolme võiduni peetavat võrkpalli naiste Eesti meistrivõistluste poolfinaalseeriat edukalt, kui avavaatuses mängiti üle Tartu Ülikool/Bigbank.

Põhiturniiril teise koha saavutanud Rae ja kolmandaks tulnud Tartu kohtumine pakkus ühe tasavägise ja kaks ühepoolset geimi, kui avageim lõppes kodusaalis mänginud Rae 25:22 võiduga, vahendab Volley.ee.

Teises ja kolmandas geimis võõrustajate paremuses kahtlust ei tekkinud, kui külalised kogusid vastavalt 19 ja 18 punkti, mis tähendas kodupubliku lemmiku 3:0 (25:22, 25:19, 25:18) mänguvõitu.

Mängu kokkuvõttes 45-protsendilist rünnakuefektiivsust näidanud koduvõistkond oli eriti hoos kolmandas geimis, lüües punktiks 52 protsenti rünnakutest. Tartu esinduse rünnakuefektiivsus oli 35 protsenti. Rünnakul 52-protsendiliselt tegutsenud Merili Kõrvel tõi võitjatele 15 (+9), Silvia Pertens 14 (+4) ja Hanna Pajula 11 (+6) punkti.

Seeria teine mäng on kavas laupäeval märtsil kell 13.00 Tartu Ülikooli spordihoones. Laupäeval kell 15.00 avavad Audentese spordihoones poolfinaalseeria tiitlikaitsja TalTech ja Audentese SG/Noortekoondis.

Rae Spordikool/VIASTONi võit poolfinaalseerias oli suurepärane saavutus ning näitab nende pühendumist ja professionaalsust võrkpalli mängimisel. Nende meeskonnatöö, oskused ja tahe võita on imetlusväärne ning neil on kindlasti potentsiaali jõuda veelgi kõrgemale. See võit on suurepärane tunnustus nende treeneritele, mängijatele ja toetajatele ning nad võivad olla uhked oma saavutuste üle. Jätkug eks edukat mängu ning loodetavasti jõuavad nad finaali ja võidavad.

Loe rohkem:  Toobal poolfinaali eel: oleme tagasi reaalsusesse tulnud | Võrkpall