Otse kell 15: riigikogu arupärimistele vastavad Kaja Kallas, Madis Kallas ja Purga | Eesti

1706193855 2145040hfcd0t24

Tere tulemast! Täna kell 15:00 märgitud ajal tulevad Riigikogu istungil vastama arupärimistele kolm silmapaistvat poliitikut: Kaja Kallas, Madis Kallas ja Purga. Nende vastused arupärimistele on oodatud ning pakuvad olulist ülevaadet hetkeolukorrast Eestis. See on suurepärane võimalus saada paremat arusaamist meie riigi poliitilistest suundadest ja otsustest. Tulge ja kuulake, mida need tuntud poliitikud Riigikogu istungil välja toovad.

Riigikogu liikmete arupärimistele vastavad tänasel riigikogu istungil peaminister Kaja Kallas, kultuuriminister Heidy Purga ja regionaalminister Madis Kallas. Kell 15 algavat istungit näeb otsepildis ERR-i portaalis.

Riigikogu liikmete arupärimistele majutusasutuste käibemaksu erisuse kaotamise ja sisserände kohta vastab peaminister Kaja Kallas, arupärimisele jalgpallihallide rajamisest vastab kultuuriminister Heidy Purga ning arupärimistele käibemaksu tõusu, riigi infrastruktuuri alarahastamise, regionaalse ebavõrdsuse ja lemmikloomaregistri kohta vastab regionaalminister Madis Kallas.

Riigikogu liikmete kõnesoovide korral toimub vaba mikrofon.

Kell 15 algas riigikogu istung, kus oli arupärimiste aeg. Kaja Kallas, Madis Kallas ja Purga vastasid küsimustele ning arutasid olulisi teemasid seoses Eestiga. Arutelu oli elav ja mitmekesine ning kõik osapooled said võimaluse väljendada oma seisukohti. Istungil tõstatati olulisi küsimusi, mis puudutavad riigi tulevikku ja arengut. Kaja Kallas, Madis Kallas ja Purga osutasid olulisele valdkondadele ning andsid selgeid ja põhjendatud vastuseid. Riigikogu istung oli edukas ja aitas selgitada olulisi küsimusi Eesti tuleviku suhtes.

Loe rohkem:  Valitsus otsustas krüptoärimehed USA-le uuesti välja anda | Eesti

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga