Rapla ja Ogre kohtumine lükati mängijate haigestumise tõttu edasi | Korvpall

2245188h739ct24

Tere tulemast Rapla ja Ogre kohtumise uudiste rubriiki! Kahjuks on meil halbu uudiseid – oodatud korvpallimäng lükati edasi mõlema meeskonna mängijate haigestumise tõttu. See on kindlasti pettumus kõigile fännidele, kes olid põnevil sellest mängust osa võtma. Loodame, et mängijad taastuvad kiiresti ja et mäng saab varsti uuel kuupäeval toimuma. Jääge meie uudiste rubriiki, et olla kursis kõigi uuendustega selle põneva kohtumise kohta!

Teisipäeval toimuma pidanud korvpalli Eesti-Läti liiga kohtumine Avis Utilitas Rapla ja BK Ogre vahel lükati edasi, sest Rapla meeskonnas nakatusid mitmed mängijad grippi.

Esialgu 6. veebruaril Sadolin Spordihoones aset leidma pidanud mäng lükkus mängijate haigestumise tõttu 21. veebruarile. “Rapla meeskonnas nakatus suurem osa mängijatest grippi ja haigestusid,” teatas klubi esmaspäeval ühismeedias.

Rapla on sel hooajal pidanud 22 kohtumist ning on võitnud neist kaheksa, asetsedes selle tulemusega liigatabelis 11. real. Ogre on võitnud 12 mängu ja kaotanud üheksa, tabelis ollakse sellega seitsmendal kohal.

Liigaliidrina jätkab BC Kalev/Cramo, kes on 23 mängus kaotajaks jäänud vaid ühe korra. Esmaspäeva õhtul kell 19.30 võõrustatakse Kalevi Spordihallis Keila Coolbeti, kes kaheksa võidu ja 14 kaotusega Raplaga ühel pulgal.

Play-off’i kohtadel on veel tiitlikaitsja Prometei (18 võitu, kaks kaotust), Riia VEF (17-5), Ventspils (14-6), Riia Zelli (15-7), Tartu Ülikool Maks & Moorits (14-7), Ogre (12-9) ja Pärnu Sadam (10-12).

Eesti-Läti ühisliiga põhihooaeg lõppeb 24. märtsil.

Kahjuks pidi Rapla ja Ogre kohtumine edasi lükkama mängijate haigestumise tõttu, kuid tervis on alati esmatähtis. Loodame, et kõik mängijad saavad kiiresti paraneda ja lõpuks jõuda väljakule, et näidata oma parimat mängu. Kuigi on pettumus, et mäng jäi ära, peame meeles pidama, et tervis on olulisem kui ükskõik milline spordiüritus. Loodame, et tulevikus sujuvad kõik mängud ilma terviseprobleemideta ning fännid saavad nautida põnevat korvpalli.

Loe rohkem:  Indiana Pacers korraldas rekordilise söödukontserdi | Korvpall

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga