Paide võitis kaotusseisust Florat, Tammeka lõi Narvas viis väravat | Premium liiga

2311563hb071t24

Estonian football fans were treated to an exciting weekend as Paide managed to secure a stunning victory against Flora after being down, while Tammeka showcased their attacking prowess by scoring five goals against Narva. The Premium Liiga continues to deliver thrilling matches and unexpected results, keeping fans on the edge of their seats. With intense competition and surprising outcomes, Estonian football continues to captivate audiences and showcase the talent and passion of the teams in the league.

Jalgpalli Premium liigas jätkab ootamatult heas hoos Tartu Tammeka, kes alistas laupäeval Narvas sealse Transi koguni 5:0. Tiitlikaitsja Flora sai hooaja esimese kaotuse, kui jäi Paide Linnameeskonnale alla 1:2.

Danil Kuraksin viis Flora pea 400 Paide staadionil olnud pealtvaataja ees juba kolmandal minutil juhtima, aga kodumeeskond viigistas 31. minutil Nikita Baranovi tabamuse läbi ning tagas kolm punkti 77. minutil, kui penalti realiseeris Robi Saarma.

Tabeliliider FCI Levadia alistas Sportland Arenal Ken Kallaste 26. ja Michael Schjönning-Larseni 41. minuti tabamuste toel Tallinna Kalevi 2:0, korraliku purustustööga sai hakkama Tartu Tammeka, kes alistas Narva Transi võõrsil 5:0. Kahe värava eest hoolitses Ezekiel Tanimowo, ühe tabamuse said kirja Tanel Tammik, Giacomo Uggeri ja Ahmed Basher. Patrick Genro Veelma andis võistkonnakaaslastele kolm väravasöötu.

Paljude ekspertide poolt hooaja eel tõenäoliseks punaseks laternaks pakutud Tammeka on kolme mänguga kogunud seitse punkti ja on väravate vahega 7:1 kolmandal kohal. Tartu klubi edestavad täiseduga jätkavad Levadia (väravate vahe 14:0) ja Paide (8:2). Pühapäeval võib esikolmikusse sekkuda ka Nõmme Unitediga mängiv Nõmme Kalju, kes on mõlemad seni peetud kohtumised võitnud.

Floral on viiendana neli punkti, Trans on kõik kolm mängu kaotanud väravate vahega 0:14.

Loe rohkem:  Levadia jätkab eksimatult | Premium liiga

In conclusion, the recent victories by Paide and Tammeka in the Premium Liiga showcase the competitive nature of Estonian football. Paide’s impressive comeback win against Flora from a losing position demonstrates their resilience and determination, while Tammeka’s dominant performance in Narva, scoring five goals, highlights their offensive prowess. These results serve as a reminder of the unpredictability and excitement that the Premium Liiga offers to fans and players alike. It is clear that Estonian football continues to evolve and produce thrilling matches for all to enjoy.