Neljapäeval on ilm hall ja vesine | ilm

1855481hd16bt24

Tere tulemast Eestisse! Neljapäeval valitseb meie üle hall ja vesine ilm. Õues on tunda sügisest tuult ning vihma sajab peaaegu pidevalt. See on ideaalne aeg veeta aega hubases kohvikus mõnusalt tassikese kohvi juues või hoopis avastada meie rikkalikku kultuuripärandit muuseumites ja kunstigaleriides. Ära lase hallil ilmal end heidutada, Eesti on alati kaunis ja põnev olenemata ilmast!

Neljapäeva hommikul lisandub Eesti lääne- ja lõunaserva pilvi, mille edelavool päeva peale üle maa kannab. Vahetevahel sajab lund ja lörtsi, sekka ka vihma. Jäävihm pole ka välistatud. Temperatuur tõuseb õhus enamasti kraad-kaks üle nulli, Eesti idaservas jääb veidi alla nulli.

Ööl vastu neljapäeva sajab mõnes kohas vähest lund, lörtsi, kohati ka vihma. On udu ja jäidet. Puhub lõuna- ja kagutuul 2 kuni 7 meetrit sekundis. Õhutemperatuur on 0 kuni -6, saartel kuni +1 kraadi.

Hommikul sajab Lääne- ja Lõuna-Eestis lund, lörtsi, sekka vihma. On udu ja jäidet. Kagutuul on sisemaal nõrk, rannikul mõõdukas. Õhutemperatuur on nulli ümber, Eesti idaosas 1 kuni 5 kraadi miinustes.

Päev on pilvine. Vahetevahel sajab lund, lörtsi, lääne pool ka vihma ja on udu. Puhub kagutuul 4 kuni 10, pärastlõunal saartel iiliti 14 meetrit sekundis. Õhutemperatuur on Lääne-Eestis 0 kuni +2, ida pool 0 kuni -2 kraadi.

Reede öö on kargem ja miinustes. Natuke lund ja lörtsi tuleb ka. Päeva peale jõuavad vihmapilved ja soojem õhumass. Õhtuks tõuseb temperatuur plusspoolele. 

Laupäev möödub madalrõhkkonna soojas lõunaservas vihmahoogude ja tugeva edelatuulega. Tartu maratoni teatesõit tuleb kahe kuni kuuekraadise soojaga ja vesine. Õhtul Loode-Eestist alates algab külma sissetung ja temperatuur langeb alla null kraadi.

Pühapäevaks tõmbub ilm kargeks ja Tartu maratoni rajad muutuvad kiireteks ja jäisteks. Aga päike tuleb välja ja tõstab tuju. 

Loe rohkem:  Algav nädal tuleb veel jahe, kuid päikseline | ilm

In conclusion, Neljapäeval on ilm hall ja vesine in Estonia means that the weather on Thursday is gloomy and rainy. This type of weather may not be the most ideal for outdoor activities, but it provides an opportunity to enjoy indoor activities or simply relax at home. It’s important to stay prepared with appropriate attire and to exercise caution when going out. Ultimately, the weather is just a small aspect of life in Estonia and there are still plenty of things to enjoy and appreciate despite the rain.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga