Nädal lõpeb päikeselise ilmaga | ilm

2285352hf674t24

Tere tulemast Eestisse! Nädal lõpeb meil kaunilt päikeselise ilmaga, mis tervitab teid siinsete roheliste metsade ja kaunite randadega. Eesti on tuntud oma vapustava looduse ja rikkaliku kultuuripärandi poolest ning päikesepaisteline ilm loob ideaalse võimaluse nautida kõike seda, mida meie kaunis riik pakub. Olge valmis avastama meie ajaloolisi linnu ja maalilisi maastikke ning kogema Eesti külalislahkust ja unustamatuid elamusi. Tere tulemast päikesepaistelisse Eestisse!

Pühapäev on päikesepaisteline, uuel nädalal läheb jahedamaks.

Pühapäeva öö on selge ja vähese pilvisusega ning sajuta. Paiguti võib olla ka udu. Tuul puhub kagust ja idast 3 kuni 9 meetrit sekundis. Õhutemperatuur on -3 kuni +1 kraadi.

Hommik pilvkattesse muudatusi ei too. Puhub nõrk kagutuul ning kraadid jäävad vahemikku -2 kuni +1.

Päev tuleb päikesepaisteline. Puhub kagu- ja idatuul 3 kuni 9, saartel puhanguti kuni 13 meetrit sekundis. Sooja on 2 kuni 8 kraadi.

Päikesepaistet ja sajuta päevi jagub ka uue nädala algusesse. Esmaspäev ja teisipäev tulevad üsna sarnase ilmaga – öine keskmine temperatuur püsib -3 kraadi juures, päevane +2 ja +3 kraadi lähistel. Taevas on selge või vähese pilvisusega.

Kolmapäev ja neljapäev on aga juba pisut jahedamad, kolmapäeva ööseks lubab külma 3 kuni 9 kraadi, päeval on -1 kuni +3 kraadi. Prognoos neljapäevaks on üsna sarnane, küll aga õhtuks pilvisus kõikjal tiheneb.

Kokkuvõtteks võib öelda, et nädal lõppes Eestis imelise päikeselise ilmaga, mis rõõmustas kõiki inimesi. Päikesepaisteline ilm tõi kaasa head meeleolu ja võimaluse nautida õues viibimist. See oli ideaalne võimalus lõõgastuda, sportida või kohtuda sõpradega. Eestlastele meeldib päikselist ilmad ja loodame, et see trend jätkub ka tulevikus. Oli õnnistus saada osa sellisest imelisest nädalavahetusest.

Loe rohkem:  Algava nädala esimene pool on päikeseline, teine pool toob saju | ilm

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga