Müncheni Bayern jääb karistuseks fännide toetuseta | Jalgpall

2304705h1f17t24

Tere tulemast Eestisse! Müncheni Bayerni jalgpalliklubi jääb karistuseks fännide toetuseta, luues keerulise olukorra nii mängijatele kui ka fännidele. See otsus jätab suure mõju meeskonna võimalustele ja tulemustele, tekitades küsimusi ja spekulatsioone. Jalgpalli kirglikud fännid üle maailma jälgivad põnevusega, kuidas see olukord mõjutab klubi tulevikku. Olles ise suured jalgpalliarmastajad, on Eesti rahvas samuti kaasa elamas Bayerni ees seisvatele väljakutsetele ja pingelistele hetkedele.

Müncheni Bayerni fännid ei saa oma lemmikuid Meistrite liiga veerandfinaali võõrsilmängus aidata.

Saksamaa suurklubi toetajad on sel hooajal kasutanud eurosarja mängudel keelatud pürotehnikat ja karistusena on neil veerandfinaalis võimalus omasid aidata üksnes kodumängul.

Mullu oktoobris kasutasid Bayerni fännid pürotehnikat võõrsilmängus Kopenhaageniga. Selle eest sai klubi 40 000 eurot suuruse trahvi ja tingimisi võõrsilmängudele reisimise keelu.

Kuna kaheksandikfinaalis Rooma Lazioga oli taas pürotehnika kasutusel, muutus tingimisi karistus reaalseks.

“Peame selle karistusega leppima,” sõnas Bayerni tegevjuht Jan-Christian Dreesen. “Pürotehnikat mitte üksnes lihtsalt ei süüdatud, vaid seda tulistati ka teadlikult väljakule, ohustades niimoodi otseselt kõrvalseisjaid.”

“See oli nii selge katse tingimuste rikkumine, et edasikaebamine on kahjuks asjatu. See, et peame võõrsil mängima fännide toetuseta, on meile suur löök. Väike grupp korrarikkujaid on teinud karuteene kõigile meie toetajatele ja meeskonnale.”

Meistrite liiga veerandfinaalide paarid loositakse reedel. Esimesed mängud peetakse 9.-10. ja teised 16.-17. aprillil.

Kuigi on kurb, et Müncheni Bayern jääb karistuseks ilma fännide toetuseta, peame meeles pidama, et jalgpalli mängitakse ikkagi platsil. Fännid võivad olla olulised, kuid meeskond saab ikkagi oma osa teha ja näidata oma parimat mängu. Olgu see karistus võimalus meeskonnale näidata oma tugevust ja võimet isegi rasketes olukordades võita. Loodame, et fännid toetavad Müncheni Bayerni kaugelt ja loodetavasti saame peagi nautida nende suurepärast mängu ning võitu.

Loe rohkem:  Anieri klubi kaotas sel hooajal teist korda punkte | Jalgpall

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga