Katari ründaja realiseeris Aasia meistrivõistluste finaalis kolm penaltit | Jalgpall

2254032h8afct24

Tere tulemast, jalgpallisõbrad! Estonia ei saa jätta tähelepanuta sündmusi väljaspool meie armastatud maad, eriti kui need puudutavad tipptasemel jalgpalli. Viimastel uudistel on juttu olnud Katari ründaja uskumatust saavutusest Aasia meistrivõistluste finaalis, kus ta realiseeris kolm penaltit. See on saavutus, mis paneb kogu jalgpalli maailma imetlema ning kindlasti annab inspiratsiooni ka meie enda kohalikele mängijatele. Olgu see meeldetuletuseks, et jalgpall on võimas ja ühendav jõud, mis haarab endaga kaasa kõikjal maailmas.

Laupäeval peeti jalgpalli Aasia meistrivõistluste finaal, kus omavahel läksid vastamisi Jordaania ja tiitlikaitsja Katar.

2019. aastal võidutsenud Katar asus finaalmatši juhtima 22. minutil, kui ründaja Akram Afif penalti realiseeris. Järgmise 23 minuti jooksul enam väravalisa ei sündinud ja meeskonnad läksid vaheajale Katari minimaalsel eduseisul.

Teisel poolajal jõudis Jordaania viigiväravani, kui Yazan Al Naimat suurepäraselt tsenderduse maha võttis ja palli Katari väravavõrku paugutas. Viigiseis kestis aga vaid kuus minutit, kui Afif taaskord 11 meetri pealt realiseeris ja Katari 2:1 juhtima viis.

Seejärel asus Jordaania taas viiki jahtima, kuid Afif pani mängule võiduka punkti, kui oli viiendal üleminutil taaskord penaltil täpne, juhtides sellega Katari teist turniiri järjest tiitlile. Turniiri vältel kaheksa väravat löönud Afif oli ühtlasi turniiri edukaim väravakütt.

Kokkuvõttes oli Katari ründaja esinemine Aasia meistrivõistluste finaalis muljetavaldav, kui ta suutis realiseerida kolm penaltit ja aidata oma meeskonnal võita. See näitab tema külma närvi ja oskust olulistel hetkedel tähtsaid väravaid lüüa. Katari meeskonna võit on kindlasti suur saavutus ja teeb rõõmu nende fännidele üle kogu maailma. See tõstab veelgi nende riigi jalgpalli mainet ja annab lootust veelgi suuremate saavutuste saavutamiseks tulevikus.

Loe rohkem:  Karol Metsa klubi naasis talvepausilt edukalt | Jalgpall