Mihkels näitas Belgia ühepäevasõidul aktiivsust, tiimikaaslane kolmas | Jalgrattasport

2222463hbb99t24

Estonia is buzzing with excitement as Mihkel, one of their own, showcased an impressive display of skill and determination at a one-day cycling race in Belgium. Not only did he exhibit exceptional performance, but his teammate also secured a third-place finish. The cycling community in Estonia is proud of their athletes and eagerly anticipates more success on the international stage. Mihkel’s active participation in the race has inspired and motivated others to pursue their cycling dreams with the same level of dedication. Estonia is truly making a mark in the world of cycling, thanks to talents like Mihkel.

Belgia ühepäevasõidul Bredene Koksijde Classic (UCI 1.Pro; 201,2 km) võidutses itaallane Luca Mozzato (Arkea – B&B Hotels, 4:46.31). 39. kohal lõpetanud Madis Mihkels (Intermarche – Wanty) näitas terve võistluse üles aktiivsust.

Mozzato edestas lõpuspurdiga hollandlast Dylan Groenewegenit (Team Jayco AlUla) ja Mihkelsi meeskonnakaaslast Gerben Thijsseni. Eestlane kaotas võitjale 48 sekundiga, vahendab EJL.ee.

“Terve päeva oli tugev küljetuul ning ma suutsin kogu aeg esimeses grupis olla,” oli Mihkels päevaga rahul. “Kahel korral Kemmelbergi ületades üritasin ka aktiivne olla ja sain mõlemal korral top kuus kuni kümme positsioonil sealt üle, seega olin alati ees, kui grupp tükkideks sõideti. Peale Kemmelberge oli 90 km küljetuulesõitu kuni linnaringideni.”

“Olin esimeses grupis koos Gerbeni ja Roeliga [Van Sintmaartensdijk – toim.]. Kuna Gerben oli meie seltskonnas kõige kiirem sprinter, siis panustasin Roeliga kõvasti tempo tegemisse, et meid tagant kätte ei saadaks,” jätkas Mihkels.

“Kahjuks tuli linnaringidel siiski teine grupp sprinteritega järgi. Algse plaani järgi pidin Gerbenit finišis lahti vedama, kuid ta ütles, et ta on küllaltki heal positsioonil, seega ohverdasin ennast umbes 1,5 kilomeetrit enne finišit, et viimasel ringil eest sõitnud jooksikud kinni püüda.”

Loe rohkem:  Pajur võidutses Prantsusmaal teist nädalat järjest | Jalgrattasport

Kuni 23-aastased ratturid võistlesid Belgia ühepäevasõidul Youngster Coast Challenge (UCI 1.2U; 172,2 km), kus esikoha pälvis sakslane Niklas Behrens (Lidl – Trek Future Racing; 3:58.18). Pjedestaalile sõitsid end veel belglane Ramses Debruyne (Alpecin-Deceuninck Development Team; +0.19) ja võitja kaasmaalane Tim Torn Teutenberg (Lidl – Trek Future Raving; +0.19).

Eestlastest sai Romet Pajur (Team Lotto Kern-Haus PSD Bank; +1.12) 19., Karl Kurits (Israel Premier Tech Academy; +5.40) 62. ja Aaron Aus (Voltas – Tartu 2024 by CCN; +5.40) 63. koha. Oskar Küüt ja Martti Lenzius (mõlemad Voltas – Tartu 2024 by CCN) tulemust kirja ei saanud. Voltas – Tartu 2024 by CCN tiimist lõpetas veel leedukas Kristupas Mikutis (+5.40), kes sai protokolli kirja 80. tulemuse.

Mihkels näitab järjekindlalt oma võimeid ja aktiivsust ühepäevasõitudel, olles oluline osa Belgia tiimist. Tema kolmas koht võistlusel on tunnustus tema raske töö ja pühendumuse eest ning näitab tema võimekust ja talenti jalgrattaspordis. See tulemus on inspireeriv mitte ainult Mihkeli tiimikaaslastele, vaid ka kogu Eesti spordiüldsusele. Jätkates treeninguid ning võistlemist samas vaimus, võime kindlad olla, et Mihkels sillutab endale tee veelgi suuremate saavutuste poole rahvusvahelisel tasandil.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga