Drell tõusis Windy City võidumängus meeskonna resultatiivseimaks | Korvpall

2290686h13bat24

Drell tõusis Windy City mängus meeskonna liidriks, näidates oma võimekust ja oskusi korvpallis. Tema resultatiivne esinemine tõstis meeskonna võidule ning näitas tema olulisust meeskonna edu saavutamisel. Drelli panus mängus oli märkimisväärne ning ta suutis end tõestada kui üks meeskonna võtmemängijatest. Tema võimsad visked ja mänguoskus olid otsustavad faktorid meeskonna võidus. Drelli tulemuslik esitus on suurepärane näide tema talendist ja pühendumisest korvpallile.

Henri Drelli klubi Windy City Bulls alistas NBA G-liigas eestlase hea esituse toel koduväljakul College Park Skyhawksi 98:94 (26:28, 30:25, 21:14, 21:27).

Drell mängis päev pärast NBA debüüti 32 minutit, viskas Bullsi parimana 23 punkti, võttis üheksa lauapalli, andis ühe resultatiivse söödu, kaotas neli korda palli ja tegi kaks viga. Seejuures tabas eestlane matši viimase kümne sekundi jooksul neli tähtsat vabaviset.

Adama Sanogo toetas teda 18 punkti ja 14 lauapalliga. Andrew Funk, Jalen Harris ja Ryan Arcidiacono panustasid igaüks 14 silmaga. College Parki parim oli 28 punktiga tagamängija Jordan Bowden.

Kolmanda võidu järjest teeninud Windy City Bulls (14-15) on tõusnud keskdivisjonis võiduprotsendilt neljandale kohale. Järgmise mängu peab meeskond laupäeval, 23. märtsil võõrsil Capital City Go-Goga (16-11).

Kokkuvõttes võib öelda, et Drelli panus Windy City võidumängus oli märkimisväärne, kuna ta oli meeskonna resultatiivseim mängija. Tema silmapaistev esitus näitab tema võimekust ja olulisust meeskonna jaoks. Drell on tõestanud end tugeva korvpallurina ning tema oskuslik mäng aitas meeskonnal võtta oluline võit. Loodame, et ta suudab säilitada oma hea vormi ja jätkata meeskonna toetamist tulevastes mängudes.

Loe rohkem:  Keila andis teisel poolajal Riia VEF-ile tugeva lahingu | Korvpall

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga