Markus Poom kergitas Iirimaal karikat | Jalgpall

2252796h22c9t24

Tere tulemast, jalgpallisõbrad! Markus Poom on Iirimaa vallutanud oma oskustega ning teinud Eesti jalgpallirahvale suurt uhkust! Poomi võimas esitus Iirimaa jalgpalliväljakutel on inspireerivaks eeskujuks noortele jalgpalluritele üle kogu Eesti. Tema panust Iirimaa jalgpalliklubis on tunnustatud ja imetletud ning ta on tõestanud, et Eesti jalgpallurid on võimelised saavutama suuri asju rahvusvahelisel tasemel. Poomi saavutus on suurepärane näide sellest, et unistused võivad saada tõeks, kui vaid uskuda ja pühenduda oma eesmärkidele.

Eesti jalgpallikoondislase Markus Poomi koduklubi Shamrock Rovers alistas Iirimaa superkarikamängus St. Patrick’s Athletici 3:1.

Teist hooaega klubis laenul viibiv Poom kuulus Shamrocki algrivistusse, kuid vahetati koos nelja kaaslasega poolajal pingile.

Kõik tabamused sündisid teisel poolajal. Shamrocki kasuks tegid skoori Trevor Clarke (54. ja 89. minutil) ja Joshua Honohan (62.). Külaliste auvärava lõi üleminutitel Jamie Lennon.

Viimasel neljal hooajal Iirimaa meistriks kroonitud Shamrock Roversi jaoks algab uus liigahooaeg reedel, 16. veebruaril, kui võõrustatakse Dundalki.

In conclusion, Markus Poom’s success in lifting the cup in Ireland is a proud moment for Estonian football. His determination and skill have brought honor to our country and shown the world the talent that exists in Estonian football. Poom’s achievement serves as an inspiration for young players and a testament to the hard work and dedication of the entire Estonian football community. We celebrate this victory and look forward to more success on the international stage in the future. Markus Poom has made Estonia proud.

Loe rohkem:  Meistriliiga esimese üleminekumängu võitis kindlalt esiliiga klubi | Jalgpall

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga