Neli Eesti epeevehklejat jätkavad 32 hulgas | Vehklemine

2145694hc716t24

Tere tulemast Eestisse, kus vehklemine on oluline osa meie spordikultuurist! Nelja Eesti epeevehklejat on jõudnud 32 parima hulgas ning teevad meie riigi uhkeks oma oskuste ja kirgliku võistlusvaimu poolest. Vehklemine on Eestis au sees ning meil on põhjust oodata meie sportlastelt suurepäraseid tulemusi. Naudi põnevat ja adrenaliinirohket võistlust ning ela kaasa meie epeevehklejatele nende võitluses!

Barcelonas on laupäeval kavas maailma karika etapi naiste epeevehklemise individuaalturniir, kus põhitabelis ehk 64 hulgas alustas ka viis Eesti koondislast.

64 paremat:

Edasi 32 hulka jõudis neli Eesti koondislast: Erika Kirpu sai jagu ameeriklannast Hadley Husisianist 15:5, Katrina Lehis alistas itaallanna Alessandra Bozza 15:11, Julia Beljajeva oli üle poolatar Aleksandra Jareckast 15:12 ja Nelli Differt sai jagu Hong Kongi vehklejast Lin Yik Hei Cocost 15:10.

Ainsana pidi kaotuse vastu võtma Kristina Kuusk, kes jäi alla Hiina vehklejale Yu Sihanile 13:15.

Kokkuvõtvalt võib öelda, et nelja Eesti epeevehkleja edasipääs 32 hulgas on suurepärane saavutus ja annab tunnistust nende tugevast võistlusvormist. Nende edusammud näitavad, et Eesti vehklemisel on kindel koht rahvusvahelisel areenil. See on ka suurepärane võimalus tutvustada meie vehklemiskultuuri ja tõsta Eesti mainet maailmas. Loodame, et nad jätkavad sama tugevalt ja jõuavad veelgi kaugemale, inspireerides noori Eesti vehklejaid unistama suurtest saavutustest. Aitäh ja edu neile kõigile!

Loe rohkem:  Priinits ja Bobrov jõudsid Dohas põhitabelisse | Vehklemine

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga