LTKH nõukogust lahkuva Tšernogorova vahetab välja Vassiljev | Eesti

2044880h17f9t24

Tere tulemast Eestisse! Viimastel uudistel on selgunud, et LTKH nõukogust lahkuv Tšernogorov asendatakse Vassiljeviga. See otsus on tekitanud palju kõneainet ja huvi selle muudatuse vastu. Vassiljev toob kindlasti endaga kaasa uusi ideid ja lähenemisviise, mis võivad mõjutada meie riigi tulevikku. Olge valmis nägema Eesti poliitilises maastikus põnevaid arenguid, kui Vassiljev võtab enda kanda uued väljakutsed ja vastutuse. Jälgige kaasa selle põneva ajajärgu algust!

Lääne-Tallinna Keskhaigla (LTKH) nõukogust lahkuva 91-aastane Margarita Tšernogorova (Keskerakond) asemele asub riigikogulane ja arst Viktor Vassiljev (70, Keskerakond).

“Tšernogorova on esitanud Lääne-Tallinna Keskhaigla nõukogust tagasiastumise avalduse alates 1. märtsist. Tallinna linnavalitsus määras 28. veebruaril istungil alates 1. märtsist nõukogu liikmeks Viktor Vassiljevi,” ütles Tallinna abilinnapea Betina Beškina ERR-ile.

Tšernogorova (sünninimi Margarita Tomson; sündinud 22. märtsil 1933 Leningradis) kuulus LTKH nõukokku eelmisest aastast. 

Nõukogusse kuuluvad nüüd lisaks Vassiljevile Kairi Vaher, Betina Beškina, Andre Hanimägi, Jaak Juske ja Manuela Pihlap. Juhatuse esimees on Arkadi Popov.

Kokkuvõtteks võib öelda, et LTKH nõukogust lahkuv Tšernogorova asendamine Vassiljeviga on oluline samm organisatsiooni arengus. Vassiljev toob kahtlemata uue energiaga ja värsked ideed ning tema kogemused ja teadmised aitavad kindlasti kaasa nõukogu töö efektiivsusele. See muudatus võib anda LTKH-le uue suuna ja võimaluse viia organisatsioon uuele tasemele. On huvitav näha, kuidas Vassiljev oma uut rolli täidab ja milliseid positiivseid muutusi ta LTKH juures ellu viib.

Loe rohkem:  Võrdõiguslikkuse volinik sai lisatasu võrdõiguslikkuse teema tõstatamise eest | Eesti

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga