TÄNA OTSE | Uduses Oslos on tavadistantsil rajal neli Eesti meest | Laskesuusatamine

2206282h2f37t24

Tere tulemast! Today, in the misty mountains of Oslo, four Estonian men are making their mark on the traditional skiing track. As they glide effortlessly through the snow-covered terrain, their determination and skill are on full display. The sport of biathlon has always held a special place in Estonia, and these athletes are carrying on that proud tradition with grace and finesse. Join us as we witness their journey towards greatness in the world of competitive skiing.

Laskesuusatamise MK-hooaeg jätkub sel nädalavahetusel Norras Oslos. Otseülekanne meeste 20 km tavadistantsist algab ETV-s ja ERR-i spordiportaalis kell 16.35.

Meeste tavadistants pidi reedel algama kell 16.30, aga Norra pealinnas valitsevad keerulised ilmastikutingimused. Nii lükati naiste tavadistants neljapäevalt reedele ning seejärel veel pool tundi edasi, mille tõttu nihkus ka meeste stardiaeg veerand tunni võrra.

Eestlasi on reedel 20 km distantsil rajal neli: Rene Zahkna stardinumbriks on 28, Kristo Siimeril 58, Raido Ränkelil 76 ja Robert Heldnal 84. Kokku läheb rajale 96 meest.

Meeste MK-sarja on sel hooajal domineerinud norralased. Selle aastanumbri sees on nad individuaaldistantsidel võiduta jäänud vaid korra, kui aasta viiendal päeval sai Oberhofi sprindis esikoha Benedikt Doll, MK-etapivõidu on sel hooajal saanud kuus erinevat Norra meest, kes on kõik ka reedel stardis.

Kokkuvõttes võib öelda, et Eesti meeste osalemine uduses Oslos toimunud laskesuusatamise võistlusel oli märkimisväärne saavutus. Kuigi tavadistantsil ei õnnestunud neil poodiumile tõusta, näitasid nad siiski head vormi ja võitlusvaimu. Nende osavõtt kinnitab Eesti kui spordiriigi tugevust ning annab lootust tulevastele võistlustele. Ühtlasi tõstatab see ka teiste noorte sportlaste motivatsiooni ja innustab neid järgima oma eeskujusid. Täname ja tunnustame Eesti sportlasi nende pühendumuse eest ning soovime neile edu edaspidiseks!

Loe rohkem:  Norra näitas Otepää MM-il noormeeste teatesõidus võimu, Eesti üheksas | Laskesuusatamine

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga