Lõuna-Korea täht vigastas noori koondisekaaslasi korrale kutsudes sõrme | Jalgpall

2259258hb839t24

Tere tulemast Eestisse! Täna räägime Lõuna-Korea jalgpalli täht Sami Ko Seo-Yongi vapustavast teost noorte koondisekaaslaste toetamisel, kui ta vigastas sõrme korrale kutsudes. See näitab tema pühendumust meeskonnale ja eeskujulikku juhtimisoskust nooremate mängijate abistamisel. See lugu on inspireeriv ja annab meile kõigile eeskuju sellest, kuidas isegi kõige suuremad staarid saavad olla eeskujulikud ja toetavad meeskonnakaaslasi, eriti keerulistel aegadel. Las see lugu innustab meid kõiki olema paremad meeskonnakaaslased nii jalgpallis kui ka kõigis eluvaldkondades.

Eelmisel nädalal jalgpalli Aasia meistrivõistlustel valusalt konkurentsist langenud Lõuna-Korea koondise ning Tottenhami jalgpalliklubi tähtmängija Son Heung-min vigastas sõrme, kui läks noorte koondisekaaslaste lauatennise mängu peatama.

Aasia meistrivõistluste suursoosik Lõuna-Korea langes eelmisel nädalal poolfinaalis konkurentsist, kui pidi Jordaania 2:0 paremust tunnistama. Turniiri võitis lõpuks Katar, kes realiseeris finaalis kolm penaltit, alistades Jordaania 3:1.

Jalgpallifännidele jäi aga silma, et Lõuna-Korea täht Son Heung-Min mängis poolfinaalis seotud sõrmedega ning tegi seda ka oma koduklubi Tottenham Hotspuri juurde naastes.

Kolmapäeval selgus, et 31-aastase Heung-Mini sõrm tuli liigesest välja. “See juhtus, kui mõned nooremad mängijad läksid lauatennist mängima ja Heung-Min ning mõned vanemad mängijad sellele vastu olid. Mängijad sõnelesid veidi ning Son vigastas selle käigus oma sõrme,” ütles Lõuna-Korea jalgpalliliidu esindaja.

Lõuna-Korea meedia kirjutas kolmapäeval, et Son haaras Pariisi Saint-Germainis mängiva Lee Kang-Ini kaelusest ning 22-aastane ründaja proovis vanemat tiimikaaslast rusikaga lüüa.

Noormängija vabandas avalikult. “Me oleme oma toetajatega koos pettunud. Mul on väga kahju, ma oleks pidanud oma vendasid kuulama. Vabandan kõigi ees, kes minus pettunud on. Proovin edaspidi oma vendasid aidata ning paremaks mängijaks ja inimeseks saada,” kirjutas 22-aastane Kang-In.

See juhtum näitab, kui oluline on meeskonnas kokkuhoidev atmosfäär ning austus ja lugupidamine kaaslaste vastu. Kuigi olukord võis olla traumeeriv, on oluline mõista, et vigastuste ja konfliktide vältimiseks on vaja omavahelise suhtluse ning probleemide avatud arutamise kaudu leida lahendusi. Lõuna-Korea jalgpallur tegi õige otsuse tõmmata tähelepanu ebasobivale käitumisele ning seeläbi aitas ta luua parema meeskonna dünaamika. Loodame, et see juhtum saab olema õpetlik nii noortele sportlastele kui ka meeskondadele üle maailma.

Loe rohkem:  Roma uus peatreener De Rossi võttis Vetkali Saudi Araabiasse kaasa | Jalgpall

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga