Chelsea lükkas Aston Villa karikasarjas auti | Jalgpall

2249535h40a6t24

Tere tulemast Eesti spordiuudised! Chelsea jalgpalliklubi on teinud fännidele tohutu üllatuse, lükates Aston Villa karikasarjas auti. See põneva mängu tulemus on pannud kõik jalgpallisõbrad Eestis ootusärevalt ootama järgmist matši. Chelsea meeskonna jõuline esitus ja võidukas mängustrateegia on tekitanud suurt elevust kogu jalgpallisõprade kogukonnas. Kuidas saab see tulemus mängida rolli tulevastes mängudes? Jääge meiega ja hoidke ennast kursis kõigi oluliste uudistega Eesti jalgpallimaailmast!

Chelsea alistas Inglismaa jalgpalli karikavõistluste neljanda ringi kordusmängus Aston Villa 3:1 ja tagas koha 16 tugevama hulgas.

Vastasseisu esimene kohtumine Stamford Bridge’il oli lõppenud 0:0, kuid teises mängus Villa Parkil juhtis Chelsea juba 21. minutiks tänu Conor Gallagheri ja Nicolas Jacksoni väravatele 2:0.

Teisel poolajal kasvatas Enzo Fernandez 54. minutil külaliste eduseisu ja Aston Villa mängija Moussa Diaby üleminutite tabamus enam suurt ei muutnud.

Viiendas ringis võõrustab Chelsea esiliigas mängivat Leeds Unitedit.

Teises neljanda ringi korduskohtumises oli Nottingham Forest pärast 1:1 lõppenud normaal- ja lisaaega penaltiseerias 5:3 parem esiliigasse kuuluvast Bristol Cityst ja võõrustab järgmises ringis Manchester Unitedit.

Viienda ringi mängud peetakse 26.-28. veebruaril. Lisaks mainitud paaridele lähevad kokku Coventry City – Maidstone United, Bournemouth – Leicester City, Blackburn Rovers – Newcastle United, Luton Town – Manchester City, Wolverhampton Wanderers – Brighton & Hove Albion ja Liverpool – Southampton.

Inglismaa karikat kaitseb Manchester City.

In conclusion, Chelsea’s victory over Aston Villa in the cup series is a testament to their strength and determination in the football arena. The team’s skill and unity were evident as they overcame their opponents, showcasing their potential to succeed in future matches. The victory is a proud moment for Chelsea and their fans, and it solidifies their position as a force to be reckoned with in the football world. As the team continues to strive for success, their triumph over Aston Villa serves as a reminder of their capabilities and sets the stage for future achievements in the sport.

Loe rohkem:  Koduses jalgpalli naiste meistriliigas pannakse pall mängu 29. märtsil | Jalgpall