Lõiv võidutses Hispaanias, Sirvel samuti pjedestaalil | Jalgrattasport

2232015hb8det24

Estonia’s cycling scene has been buzzing with excitement as Lõiv conquered the roads of Spain and claimed victory, while Sirvel also secured a spot on the podium. The thrilling performances of these athletes have not only impressed fans and competitors alike but have also solidified Estonia’s presence in the world of cycling. With such impressive results, it is clear that Estonian cyclists are making their mark on the international stage and are ones to watch in the future. The passion and dedication of these athletes are truly inspiring and showcase the incredible talent that Estonia has to offer in the world of cycling.

Hispaanias Bilbaos peetud Green Series XCO võistlusel (UCI C2) pälvis võidu Janika Lõiv ja kolmanda koha Merili Sirvel.

Lõivu võiduajaks mõõdeti 1:24.36. Teise koha teenis prantslanna Olivia Onesti (1:27.36) ja kolmanda koha Sirvel (1:28.23), vahendab ejl.ee.

“Bilbao sõidul olen oma karjääri jooksul esimest korda ning läksin sinna korraliku treeningnädala pealt,” ütles Lõiv. “Teadsin, et värskust pole loota ning pigem tuleb teha kindlapeale sõit ja nautida. Kuna Bilbao piirkonnas sajab rohkem vihma, siis oli rada kohati üsna libe ja pinnas meenutas natuke Eesti pinnast – palju juurikaid ja poriseid kurve.”

“Õnneks võistluspäeval vihma ei sadanud ja rajal oli ainult kaks väga porist jooksuka kohta. Kõik sujus ning tegin oma sõitu. Hea meel oli sellistes tingimustes harjutada ja võit koju tuua,” lisas ta.

Eliitmeeste võistlusel pälvisid kolmikvõidu hispaanlased Francesc Barber Arguimbau (1:26.39), Jose Miguel Ramirez de Arellano Pascual (1:27.49) ja Unal Mateos Garrido (1:28.40).

Kokkuvõttes võib öelda, et Eesti ratturid Mart Lõiv ja Norman Vahtra esindasid oma riiki edukalt rahvusvahelistel jalgrattavõistlustel Hispaanias ja Sirvel. Lõivi võit ja Vahtra tugev esinemine näitavad, et Eesti jalgrattasport on tõusuteel ning meie sportlased suudavad konkureerida ka maailma parimatega. Nende saavutused annavad lootust ja inspiratsiooni kogu jalgrattaspordi kogukonnale Eestis ning on suurepärane näide sellest, kui kõrgele võib jõuda sihikindluse ja pühendumusega.

Loe rohkem:  Lõiv ja Belomoina pälvisid LAV-is etapivõidu | Jalgrattasport

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga