KUULA | “Võimlas” räägiti talispordihooajast ja kodusest jalgpallist | Talisport

1710236772 2303817h717ft24

Talispordihooaeg on Eestis suur sündmus, mis toob kokku nii spordisõpru kui ka professionaalseid sportlasi üle kogu riigi. Üks kõige põnevamaid sündmusi on kindlasti KUULA saade “Võimlas”, kus arutletakse talispordihooaja olulisemate sündmuste üle ning võetakse vaatluse alla ka kodune jalgpall. See saade pakub ainulaadset perspektiivi Eesti spordimaastikule ning on suurepärane võimalus kuulata ekspertide arvamusi ja analüüse. Lisaks toob see kaasa ka põnevust ja adrenaliini, mis teeb selle saate ideaalseks talispordi fännidele.

Spordisaates “Võimla” rääkisid Juhan Kilumets ja Johannes Vedru sel korral saatekülalise Kristjan Kalkuniga talisportlaste hooajast ja koduse jalgpallihooaja algusest.

Kahevõistleja Kristjan Ilves lõpetab MK-sarja hooaja viiendal kohal. Kiiruisutaja Marten Liivi hooaega jääb kaunistama Euroopa meistrivõistluste hõbemedal. “Võimlas” võeti Ilvese ja Liivi edukas hooaeg kokku.

Eesti parim hokimeeskond HC Panter tegi tugevate Läti klubide vastu ilusa hooaja. Kuidas edasi?

FCI Levadia on jalgpalli meistriliiga hooaega alustanud väga võimsalt. Millised on tiitlinõudlejate tugevused ja nõrkused?

Pikemalt räägiti välismaal elavatest ja treenivatest Eesti sportlastest. Kristjan Ilves ja Marten Liiv on tõestanud, et tipptasemel välismaa spordibaasides tugevate konkurentide ja pädevate treeneritega harjutades on võimalik jõuda tippu. Kas see on Eesti spordi paratamatus, et sellisel tasemel sportlased peavad tippu pürgimiseks otsima võimalusi välismaalt?

Igal teisipäeval kell 10.05 Vikerraadio eetris olevas “Võimlas” kogunevad sporti armastavad ja tundvad inimesed, et rääkida spordist ja kõigest selle juurde käivast. Kilumetsal ja Vedrul on igal nädalal külas mõni kolleeg ERR-i sporditoimetusest.

“Võimla” ootab ka kuulajate panust. Igal nädalal palutakse kuulajatel kaasa rääkida ühel teemal, mida käsitletakse saates pikemalt. Oodatud on küsimused, tabavad tähelepanekud ja kriitika aadressil [email protected].

KUULA’s discussion on the winter sports season and domestic football in Estonia shed light on the growing interest and passion for these sports in the country. The excitement surrounding the upcoming winter sports events and the dedication of football fans to support their local teams highlight the importance of sports in Estonian culture. As we look forward to another thrilling season of ski jumping, cross-country skiing, and football, let us continue to support our athletes and celebrate the joy that sports bring to our communities.

Loe rohkem:  Suusaorienteerumise MM-i avapäeva domineerisid norralased ja rootslased | Talisport

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga