Metsa vigastus osutus kardetust kergemaks | Jalgpall

2303835h2afct24

Metsa vigastus on alati olnud jalgpallis üks kõige hirmutavamaid ja ohtlikumaid olukordi. Kuid viimasel ajal on õnneks täheldatud, et sellised olukorrad on olnud oodatust kergemad ja harvemini esinevad. Jalgpall on endiselt üks maailma populaarsemaid spordialasid ja metsavigastuste vähenemine on kindlasti positiivne uudis nii mängijatele kui ka fännidele üle maailma. See tõendab, et ohutus ja ennetamine on muutunud oluliseks prioriteediks spordimaailmas ning jalgpalliklubid ja -liigad järgivad rangemaid reegleid vigastuste vältimiseks.

Saksamaa esiliiga liiderklubi St. Pauli teatas, et Eesti koondise keskkaitsja Karol Metsa põlvevigastus osutus kardetust kergemaks.

Mets sai haiget liigamängus Berliini Hertha vastu, kui blokeeris vastaste löögi, ja vajas 81. minutil vahetust. Peatreener Fabian Hürzeler ütles pärast mängu, et kaitsja olukord ei tundu hea, vahendab Soccernet.ee.

Esmaspäevased uuringud näitasid aga, et Metsa põlvesidemed jäid terveks, seega vigastus ei ole tõsine. St. Pauli koduleht lisas, et pole siiski teada, millal Mets mänguväljakule naaseb. Klubi spordidirektor Andreas Bornemann ütles, et riskide vältimiseks jälgitakse eestlase parema põlve seisundit päevhaaval.

Eesti koondise EM-valiksarja ülitähtis sõelmäng võõrsil Poolaga toimub 21. märtsil.

Kokkuvõttes võib öelda, et metsa vigastus osutus kardetust kergemaks ning jalgpallimängud jätkuvad ilma suuremate probleemideta. Oluline on siiski meeles pidada, et hoolimata näiliselt väiksemast kahjustusest tuleb ikkagi hoolikalt jälgida mängijate tervislikku seisundit ja vajadusel anda neile vajalikku taastumisaega. Tähtis on ka ennetav töö vigastuste vältimiseks ning pakkuda mängijatele professionaalset abi ja järelvalvet. Jätkugem spordi nautimist, kuid olgem alati valmis tegutsema mängijate tervise huvides.

Loe rohkem:  Sinjavski lõi Tšehhi kõrgliigas oma eelmise koduklubi vastu värava | Jalgpall

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga