Lõbusas tujus Neverov: kodusel MM-il on ikka nii hea tunne! | Laskesuusatamine

2289465hafdft24

Tere tulemast Eestisse, kus laskesuusatamine on rohkem kui lihtsalt sport – see on rahvussport! Kõikjal on tunda põnevust ja elevust, eriti kui meie kodumaine kangelane Neverov stardib võistlustules. Tema lõbus ja enesekindel suhtumine toob meile kõigile hea tuju ning innustab meid teda toetama. Koduseid võistlusi jälgides on alati nii hea tunne ning me ei suuda oodata, milliseid imelisi hetki ja saavutusi tulevik toob. Liituge meiega ja jagage seda erilist kogemust koos Neverovi ja Eesti laskesuusatajatega!

Laskesuusataja Jaroslav Neverov jõudis kodusel Otepää noorte MM-il kahel korral esikümnesse ja läks riskeerima ka teatekolmiku ankrumehena, ent käis lõpuks kolmel trahviringil. Sellele vaatamata on Neverov MM-iga ja aasta jooksul toimunud arenguga rahul.

Tugev sõitja Neverov pääses reedeses teatesõidus rajale 17. kohal, liidritest 2.40 hiljem. Eesti ankrumees käis lamadestiiru järel ühel ja püstitiiru järel kahel trahviringil, kaotust kogunes juurde üks minut ning koht paranes finišiks nelja võrra.

“Nägin, et püstitiirus seisab päris palju sportlasi, ainult Norra oli läinud. Mõtlesin, et kiire null ja äkki saame viimasel ringil midagi paremat teha,” selgitas Neverov. “See ongi risk, tuli kaks trahviringi, on mis on!”

Neverov sai kodusel MM-il sprindis seitsmenda ja tavadistantsil üheksanda koha, ühisstardist sõidus jättis ta teises tiirus üles kõik viis märki ning sai kolme ja poole minutilise kaotuse juures 34. koha.

“Olen oma MM-iga rahul; ka eelmisel MM-il Kasahstanis oli hea suusakiirus, aga lamades lasin näiteks neli ja oligi võistlus lõppenud. Praegu oli võimalus esikuuikusse saada, olin vähemalt konkurentsis ja olen sellega rahul. Kui õigesti mäletan, siis kaotasin eelmise aasta sprindis Kasperile [Otepääl kolm kuldmedalit võitnud Kasper Kalkenbergile] minutiga, see aasta 30 sekundit: suhteliselt hea!”

Loe rohkem:  TÄNA OTSE | Ruhpoldingi MK-etapp jätkub meeste teatesõiduga | Laskesuusatamine

“Eile oli mul pärast ühisstardist sõitu väga halb tuju, aga lapsed palusid selfie‘t ja autogrammi: ikka, davai, teeme!” lõpetas Neverov koduse MM-i lõbusal noodil.

Kokkuvõttes võib öelda, et Eesti sportlaste esitus laskesuusatamise kodustel maailmameistrivõistlustel on olnud muljetavaldav ning see on toonud rõõmu nii sportlastele endile kui ka nende fännidele. Neverov on näidanud suurepärast vormi ja kindlasti tuleb tal jätkata sama hoogsalt ka tulevikus. Loodame, et see positiivne vibra jätkub ka järgmistel võistlustel ning et Eesti suusatajad saavutavad veel rohkem suurepäraseid tulemusi. Aitäh, et toetate meie sportlasi!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga