Levadia jalgpallihalli ehitamine toppab | Eesti

1106694h9319t24

Tere tulemast Eestisse! Levadia jalgpallihalli ehitamine on muutunud viimase aja kuumaks teemaks siin meie riigis. See oluline spordirajatis on saanud palju tähelepanu oma ehitamise hilinemise tõttu. Kuid sellest hoolimata on see projekt jätkuvalt oluline osa meie spordiareenidest ja on oodatud kogu riigis. Levadia jalgpallihalli valmimine toob kindlasti kaasa palju põnevust ja entusiasmi nii jalgpallisõpradele kui ka kogukondadele üle Eesti. Loodame, et see projekt saab varsti teoks ja toob palju rõõmu meie spordiarmastajatele!

Kuigi jalgpalliklubi Levadia oli valmis rajama varem Maarjamäele planeeritud jalgpallihalli avaliku surve tõttu Lasnamäele või Piritale, on klubi ehitusplaanid toppama jäänud.

“Midagi pole öelda, muutusi ega arenguid pole olnud. Rohkem ei ole meil kahjuks midagi öelda,” ütles jalgpalliklubi Levadia pressiesindaja Rünno Mahl ERR-ile.

Esialgu oli enam kui 300 noormängija talviseid treeninguvajadusi rahuldama pidanud jalgpallihall planeeritud Maarjamäe kommunismiohvrite memoriaali lähedusse, kuid avalikkuse survel oli jalgpalliklubi Levadia valmis plaanist loobuma, kui saaks selle rajamiseks sobiva kinnistu Piritale või Lasnamäele ning riik toetaks klubi administratiivhoone rajamist 800 000 euroga.

“Oleme jõudnud seisukohale, et tekkinud pingelise olukorra kõige mõistlikumaks lahenduseks oleks jalgpallihalli rajamine mõnele teisele sobilikule kinnistule Pirita või Lasnamäe piirkonnas,” teatas spordiklubi FC Levadia juhatuse liige Sergei Hohlov-Simson toona.

Eesti koondise eest 58 mängu pidanud Hohlov-Simson lisas, et Levadia ei soovi vähimalgi määral kommunismiohvrite memoriaali ja jalgpallihalli omavahelist vastandamist, kuna klubi hinnangul on mõlemad rajatised olemuslikult äärmiselt vajalikud. Ta lisas, et vaidluse venimise tõttu kannatavad enim klubis treenivad lapsed.

Overall, the construction of Levadia Football Hall in Estonia has hit a roadblock. With various challenges and delays, the project has been unable to move forward as planned. This is disappointing news for football fans and players who were looking forward to a new and modern facility. However, it is important to address the issues and find solutions in order to continue the construction and bring this much-needed football hall to fruition. It is crucial for the parties involved to work together and overcome the obstacles to ensure that the construction of Levadia Football Hall becomes a reality.

Loe rohkem:  Üldtantsupeo 90. sünnipäeva tähistatakse talvise rahvatantsugalaga | Eesti

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga