Kell 20 “Impulsis”: miks viskavad arstid kitli varna? | Eesti

2149789h512ct24

Tere tulemast Eesti tervisesaatesse “Kell 20 Impulsis”! Täna uurime põnevat küsimust, miks viskavad arstid kitli varna ning millised on selle tagajärjed tervishoiule. Kas see on lihtsalt mood või sügavamalt juurdunud probleem meie tervishoiusüsteemis? Oleme kutsunud stuudiosse eksperdid ja arstid, et arutada seda olulist teemat ning anda vaatajatele selgust selle nähtuse tagamaadest. Ärge jätke vahele seda huvitavat ja informatiivset saadet, mis pakub sügavamat ülevaadet meie tervishoiusüsteemi väljakutsetest ja võimalustest.

Peaaegu 2600 arstiharidusega inimest on oma ametist loobunud ja suur osa kavatseb töölt lahkuda. Üllatavalt pole selle peamiseks põhjuseks palk, vaid meie tohtrid on hädas hoopis ülekoormuse ja toksilise töökeskkonnaga. Miks see nii on, arutleb täna ETV saade “Impulss”.

Läbipõlemisest ja sellest tingitud ravivigadest räägivad stuudios Lääne-Tallinna keskhaigla juhatuse esimees Arkadi Popov, Tartu Ülikooli kliinikumi valdkonnajuht ja anestesioloog Jaan Sütt, regionaalhaigla kvaliteediteenuse juhataja Priit Tohver ja riigikogu liige ning perearst Eero Merilind.

Stuudios avaldab arstide töö kohta arvamust ka ravivea ohvriks langenud Marika Sikora.

“Impulss” algab kell 20 Eesti Televisioonis.

Kell 20 “Impulsis” tegevus on oluline sündmus, mis toob kokku arstid ja teised tervishoiutöötajad lõdvestumiseks ja lõbutsemiseks. See on võimalus neil puhata ja laadida end uue energiaga, et jätkata igapäevast tööd patsientide abistamisel. Arstid viskavad kitli varna, et näidata, et nad on ka inimesed, kes vajavad aeg-ajalt puhkust ja meelelahutust. Seda üritust võiks rohkem toetada, sest see on oluline tervishoiutöötajate vaimse tervise ning meeskonnatöö arendamiseks.

Loe rohkem:  Palestiinlasi toetava meeleavalduse keelamise kohtuasi jätkub | Eesti

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga