Tattar jagab suurturniiri avapäeva järel neljandat kohta | Kettagolf

1052496h0f42t24

Tere tulemast Eesti suurimale discgolfi turniirile! Esimese päeva järel jagab meie endine võitja Mark Tattar neljandat kohta, andes meile kõigile põnevust ja ootusi selle aasta võistlusele. Kettagolf on siin suur asi ja me ei saa oodata, milliseid imelisi esitusi näeme järgmistel päevadel. Tulge ja toetage oma lemmikmängijaid ning nautige suurepärast atmosfääri selles kaunis Eesti linnas. Oleme kindlad, et see turniir saab olema üks meeldejäävamaid sündmusi sel suvel!

Kristin Tattar alustas ööl vastu reedet USA-s Texases hooaja esimest kettagolfi suurturniiri, kui lõpetas USA naiste meistrivõistluste avapäeva neljandal kohal (-3).

Kahel korral USA meistrivõistlustel võidutsenud Tattar alustas päeva kehvasti, kui sai esimesel rajal bogey ehk vajas par’ist üht viset enamat. Bogey korjas ta veel neljal rajal, kuid tegi kaheksal rajal birdie ehk läbis raja ühe vähema viskega kui par.

Mullu kõik neli suurturniiri võitnud eestlanna läbis 18 rada 62 viskega ning jäi sellega kolme viskega alla par’i. Sama tulemuse said veel kolm võistlejat: soomlanna Eveliina Salonen, Sai Ananda ning Natalie Ryan.

Avapäeva parim oli Missy Gannon, kes lõpetas 58 viskega (seitse alla par’i), teist kohta jäid jagama Rebecca Cox ja Valerie Mandujano (-6). Kaidi Allsalu jätkab 27. kohal (+3), Kristi Unt on 55. (+8) ning Maria Liivamägi 61. (+9).

Teine võistluspäev algab reede õhtul.

Selge, et tattargolfi suurturniiril on tugev konkurents ning iga mängija peab andma endast parima, et saavutada hea tulemus. Jagades neljandat kohta avapäeva järel, näitab see, et Tattar on kindlasti võimeline võitlema esikoha nimel. Kõik on võimalik ja järgmised päevad toovad kindlasti kaasa uusi põnevaid väljakutseid ja võimalusi. Olgu see meeldetuletuseks kõigile golfihuvilistele, et püsiv pühendumine ja keskendumine viivad alati edu poole. Soovin kõigile mängijatele edu ja rohkelt elevust järgmisteks voorudeks!

Loe rohkem:  Kristin Tattar tõusis Austinis viimase päevaga teiseks | Kettagolf