Kolmel korral kaotusseisust välja tulnud Flora alustas Balti liigat võiduga | Jalgpall

2255340hfcb9t24

Tere tulemast Eesti jalgpallimaailma! Flora on alustanud Balti liigat võiduga, näidates oma võidutahtmist ja võimekust keerulistest olukordadest välja tulla. Kolmel korral kaotusseisudest ülesaamine on vaid üks näide meeskonna tugevusest ja visadusest. Flora on teinud Eesti jalgpalli ajalugu ja loonud fännidele unustamatuid hetki. Nende võidukäik Balti liigas on vaid üks samm edasi suurepäraste saavutuste suunas. Olge valmis toetama ja imetlema seda tõeliselt vaprat ja võidukat meeskonda!

Pühapäeval peeti jalgpalli naiste Balti liigas avavooru teine kohtumine, kui Tallinna FC Flora võttis väravaterohkes kohtumises 6:3 võidu Saku Sportingu üle.

Tasavägisel avapoolajal haaras Sporting juhtohjad juba teisel mänguminutil, kui täpsust näitas Emma Treiberg, vahendab jalgpall.ee. Veerandtunniks oli Flora löönud tabloole Dajana Smirnova tabamuse järel viigiseisu. Treiberg taastas Sportingu edu 21. minutil, kuid seda vaid paariks minutiks: 23. minutil sai Flora eest jala valgeks meistriliiga möödunud hooaja suurim väravakütt Kristina Teern. Kui tundus juba, et naiskonnad lähevad vaheajale 2:2 viigiseisus, viis teisel lisaminutil Sportingu taas ette Merily Toom.

Teisel poolajal läks Flora oma teed: juba esimesel poolajal skoorinud Teern kirjutas 76. minutiks enda nimele kübaratriki, tänu millele asus Flora 4:3 juhtima. Minut hiljem oli resultatiivne Elisabeth Õispuu ning mängu normaalaja eelviimasel minutil otsustas kohtumise lõpptulemuse Siret Räämet.

Seni on liigas mängitud kaks kohtumist. Lisaks Florale on võiduarve avanud Läti valitsev meister SFK Riga, kes alistas liigakaaslase FK Liepaja tulemusega 3:0.

Järgmine Balti liiga kohtumine mängitakse laupäeval, 17. veebruaril, kui Tallinna FC Flora võõrustab möödunud aastal Läti naiste liigas teise koha saavutanud FK Liepajat.

Flora’s victory in the Baltic League after coming back from a losing position for the third time is a testament to their resilience and determination. The team’s ability to turn the game around and secure a win showcases their skill and composure on the field. This early success in the league is a promising start for Flora and bodes well for their performance in future matches. It highlights their strength as a team and their potential to achieve great things in the Baltic League. Fans can look forward to more exciting and thrilling games from Flora in the upcoming season.

Loe rohkem:  Ravimatult haige Eriksson saab märtsis võimaluse Liverpooli juhendada | Jalgpall