Ravimatult haige Eriksson saab märtsis võimaluse Liverpooli juhendada | Jalgpall

2258436h6eb3t24

Tere tulemast Eestisse! Märtsis saabuv uudis on raputanud jalgpalli maailma, kui ravimatult haige Eriksson saab võimaluse juhendada maailmakuulsat Liverpooli meeskonda. See samm on toonud elevust nii fännide kui ka spordiajakirjanike seas üle maailma. Eriksson on tuntud oma kirgliku treeneristiili ja visaduse poolest ning tema võitlus taastumise nimel on inspireerinud miljoneid. See sündmus tõotab tuua värsket õhku jalgpalli maailma ning meil on au olla tunnistajaks selle ajaloolise hetke kohale jõudmisele.

Aasta alguses vähidiagnoosist teatanud endine Inglismaa jalgpallikoondise peatreener Sven-Göran Eriksson sai kutse märtsis osa võtta Liverpooli ja Amsterdami Ajaxi legendide vastasseisust.

76-aastane Eriksson avaldas jaanuari alguses, et tal on diagnoositud ravimatu vähk. “Mul on parimal juhul jäänud elada aasta, halvimal juhul pisut vähem. Seda ei tea keegi kindlalt. Targem on selle peale üldse mitte mõelda,” sõnas Eriksson Rootsi raadiojaamale P1.

Teiste seas näiteks Benficat, AS Romat, Laziot, Manchester Cityt ning aastatel 2001-06 Inglismaa koondist juhendanud Eriksson lisas hiljem, et on oma isaga olnud kauaaegne Liverpooli fänn ning alati soovinud võistkonda juhendada.

Teisipäeval teatas Liverpool, et täidab rootslase soovi, kui kutsub ta 23. märtsil Anfieldi staadionil toimuvale Liverpooli ja Amsterdami Ajaxi klubi legendide vahelisele heategevusmängule. “Eriksson istub treeneritepingile Liverpooli suurkujude nagu Ian Rushi, John Barnesi ja John Aldridge’iga,” andis Inglismaa klubi teada.

Esimeste mängijatena on märtsikuiseks matšiks üles antud Jerzy Dudek, Sander Westerveld, Martin Skrtel, Fabio Aurelio, Gregory Vignal, Djibril Cisse ja Ryan Babel.

Kokkuvõttes on see suurepärane uudis nii Eesti jalgpallifännidele kui ka kogu spordikogukonnale. Erikssonil on kindlasti suur kogemus ja teadmised jalgpalli juhendamisel, mis annavad Liverpoolile uue hingamise. Eesti jaoks on see ka suur saavutus, sest see tõstab meie riigi jalgpallimaailmas esiplaanile. Loodame, et Eriksson suudab meeskonna mängu parandada ja jõuda uute kõrgusteni. Oleme kindlad, et märtsis toimuv juhendamisvõimalus toob suurepäraseid tulemusi nii Liverpoolile kui ka Eesti jalgpallile.

Loe rohkem:  Kirpu koduklubi kaotas 2:0 eduseisust | Jalgpall

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga