Knicks sai viimaste sekundite segaduses vastuolulise võidu | Korvpall

2281941h5972t24

Korvpallifännid, valmistuge uskumatuteks emotsioonideks! Knicks võitis viimaste sekundite segaduses vastuolulise võidu ning kogu Eesti räägib sellest. Kaheldava otsuse tõttu võitnud võistkond tekitas palju poleemikat, kuid üks on kindel – see oli põnev mäng, mida ei tohi maha magada. Korvpall on üks neist spordialadest, mis suudab meie südamed kiiremini põksuma panna ja tõestada, et igal sekundil on tähtsus. Järgmine mäng toob kindlasti kaasa veelgi rohkem elevust ja põnevust – kas olete valmis?

Korvpalliliigas NBA sai New York Knicks kodusaalis tuliselt lõppenud kohtumises 113:111 jagu Detroit Pistonsist.

37 sekundit enne normaalaja lõppu viis Quentin Grimes Pistonsi 111:110 juhtima. Järgesid aga kaootilised lõpusekundid. Kui mängida oli veel 8,5 sekundit, ei vilistatud ära viga, kui Knicksi mängija Donte DiVincezo sukeldus palli järele ja sööstis seda tehes Pistonsi mehe Ausar Thompsoni jalgadesse.

Kuna kohtunikud viga ei vilistanud, mäng jätkus. Palli sai enda kätte Jalen Brunson, kes söötis selle Josh Hartile ning Hart viis Knicksi 112:110 juhtima. Hart teenis kohe ka vabaviske, millel ta eksis, aga viimasel sekundil asus ta taas vabaviskejoonele ja tabas siis kahest ühe. “Me võitsime. See on NBA, meid ei huvita, kuidas me võidame, meid ei huvita, kui kole see on,” teatas Hart.

Pärast mängu tunnistas kohtuniketiimi juht James Williams, et kohtunikud eksisid. “Vaatasime olukorra ära ja tegime kindlaks, et Thompson jõudis pallini esimesena, aga seejärel võeti talt ära võimalus palli kontrollida. Seetõttu tulnuks viga vilistada,” nentis Williams.

Pistonsile oli see kuues järjestikune kaotus.

Knicksi parim oli Brunson 35 punkti ja 12 tulemusliku sööduga, Hart lisas 23 punkti ja võttis kaheksa lauapalli, DiVincenzo panustas 21 punktiga. Pistonsi resultatiivseim oli Cade Cunningham 32 punktiga.

Loe rohkem:  Pidurdamatu Ingram tõi New Orleansile suure võidu | Korvpall

Tulemused:

Indiana – Toronto 122:130
New York – Detroit 113:111
Memphis – Brooklyn 86:111
Sacramento – Miami 110:121

Kuigi New York Knicksi võit viimaste sekundite segaduse tõttu võib tunduda vastuoluline, ei saa eitada nende meeskonna võitlustahet ja visadust. Korvpallis võivad otsused olla vahel vaidlustatavad, kuid oluline on tunnustada mängijate pühendumust ja tööd, mis viib lõpuks võidule. Knicksi võidu üle võib küll olla palju arutelu, kuid see ei muuda fakti, et meeskond näitas tahtejõudu ja võitles lõpuni. Selles mängus võidutses südikus ja meeskonnatöö ning see on alati kiiduväärt.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga