VAATA OTSE | Jakob Kulbin teeb lõpuks kodusel MM-il esimese stardi | Laskesuusatamine

1709022073 2206681he1fct24

Tere tulemast! Jakob Kulbin, Eesti laskesuusataja, teeb ajalugu tehes lõpuks koduses MM-il oma esimese stardi. See on oodatud sündmus, mis tõotab põnevat ja emotsiooniderohket võistlust. Kulbin on tuntud talent, kes on pühendunud oma spordile ning valmis võitlema tipptasemel. Tema osalemine tekitab elevust nii fännides kui ka spordisõprades üle kogu riigi. Jälgige otseülekannet, kui Kulbin astub võistlusrajal ja näitab maailmale oma võimekust ning visa töö vilju.

Otepääl jätkuvatel laskesuusatamise noorte ja juunioride maailmameistrivõistlustel on teisipäeval kavas noorte sprindid. Otseülekanne noormeeste sprindist algab ETV2-s ja ERR-i spordiportaalis kell 10.20. Kommenteerivad Alvar Tiisler ja Martin Remmelg.

Stardinimekirjas on 115 sportlast, nende seas ka neli eestlast. Esimesed distantsid kerge haiguse tõttu vahele jätnud Jakob Kulbin, kes tuli sel distantsil kaks aastat tagasi noorte maailmameistriks, kannab Otepääl stardinumbrit 15.

Lisaks lähevad Eesti eest rajale Yaroslav Neverov (nr 51), Armin Aun (74) ja Daniel Varikov (105). Tiitlikaitsja on norralane Kasper Kalkenberg, kes stardib numbri all 20.

Kokkuvõtvalt võib öelda, et Jakob Kulbin tegi lõpuks esimese stardi kodusel laskesuusatamise maailmameistrivõistlustel. Oma kodupubliku ees võistlemine oli kindlasti eriline kogemus ja Kulbin näitas end tugevast küljest. Kuigi tulemus võib olla erinev oodatust, on oluline rõhutada tema pühendumist ja järjekindlust. Eesti laskesuusatamine näitab taas oma tugevust ja tulevik tundub olevat paljulubav. Oleme kindlad, et Kulbinil on ees veel palju suuri saavutusi ning ta on kindlasti väärt jälgimist tulevikus.

Loe rohkem:  Laskesuusatamise Eesti meistriteks tulid Talihärm ja Heldna | Laskesuusatamine

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga