Galerii: vabariigi aastapäeva järelpidu Kultuurikatlas | Muusika

2281809hda82t24

Tere tulemast Kultuurikatlasse, kus peetakse vabariigi aastapäeva järelpidu! Galeriis saab nautida kaunist kunsti ja kultuuri ning kuulata imelist muusikat. See on õhtu täis pidulikkust ja rõõmu, kus saab kokku tulla sõprade ja perega ning tähistada Eesti Vabariigi suurt päeva. Olete oodatud osa saama sellest ainulaadsest üritusest, mis pakub unustamatuid elamusi ja meeldejäävaid hetki kõigile külalistele. Ärge jätke vahele seda erilist õhtut Kultuurikatlas!

Vabariigi aastapäeva õhtul astusid Kultuurikatlas suurel järelpeol üles Nublu ja Mikael Gabriel. Muusikat mängisid veel ansambel Cartoon ja Allan Roosileht.

Alles hiljuti nägi Nublut ja Mikael Gabrielit Soome eurolaulul, kus verivärske looga “Vox Populi” õnnestus duol väärikas kolmas koht saada. Kultuurikatlas tulidki esitlusele nii nende kõige värskem lugu “Vox populi” kui ka vanemad hitid, nagu “Universum” ning “Vihje”.

Eesti Vabariigi olulisimal päeval astusid Kultuurikatlas üles ka kodumaine trummi ja bassi kooslus Cartoon, kelle ühine lugu Daniel Leviga “On & On” on USA-s esimese Eesti singlina saavutanud kuldplaadi staatuse. Meeleolu aitas pidulikuna hoida ka DJ Allan Roosileht. 

Kultuurikatlas toimunud vabariigi aastapäeva järelpidu oli täis muusikat, rõõmu ja uhkust meie armsa Eesti üle. Keskendudes kohalikele talentidele ning sädeleval esitlusel, oli see üritus tõeliselt erakordne. Publikut lummasid erinevad artistid ja bändid, kes tõid esile meie rahva kirgede ja emotsioonide rikkaliku kirka. Kultuurikatla atmosfäär oli täis patriotismi ja ühtsustunnet ning see üritus kinnitas meile veelkord, et Eesti muusika on tõeliselt võimas ja kaunis. Tähistagem uhkusega meie vabariigi aastapäeva ning jätkem pidu veel kauaks meie südamesse!

Loe rohkem:  Elamusfestival I Land Sound pälvis rahvusvahelise roheauhinna | Muusika

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga