Itaaliat esindab Eurovisioonil Angelina Mango looga “La Noia” | Eurovisioon

2254959h2707t24

Tere tulemast, mu kallid Eesti muusikasõbrad! Eurovisiooni lavale astub sel aastal Itaalia esindaja Angelina Mango looga “La Noia”. See kaunis ja võimas lugu toob endaga kaasa Itaalia kultuuri, muusika ja emotsiooni. Olen kindel, et see esitus saab meis kõigis helisema Itaalia armastuse ja kaasahaarava meloodiaga. Olge valmis kogema seda unustamatut hetke ja laske end kanda Itaalia muusika võlujõul! Aitäh, et olete meiega ja toetate Eurovisiooni!

Itaaliat sõidab Eurovisioonile esindama pika ajalooga Sanremo muusikafestivali võitnud 22-aastane Angelina Mango lauluga “La Noia”.

Sanremo festivali võitja selgus 30 erineva artisti ja laulu hulgast, mille poolt oli võimalik terve nädal hääletada. Laupäevaks selgusid viis parimat, kelle vahel peeti maha super-finaal, mille tulemusel võitis 40,3% häälteenamusega Angelina Mango. Võitja selgus rahva (34%), raadioinimeste žürii (33%) ja pressi žürii häälte kokku liitmisel.

Pühapäevasel pressikonverentsil kinnitati, et Mango esindab Itaaliat ka mais Malmös toimuval Eurovisiooni lauluvõistlusel.

Angelina Mango on eelmise aasta üks eredamaid muusikatabelitesse murdnud Itaalia artiste ühes nelja plaatina- ja kahe kuldplaadi ning välja müüdud kontserttuuriga. Mangost sai peale kümmet aastat ka esimene naisartist, kes Sanremo lauluvõistluse võitnud.

Eurovisiooni esimene poolfinaal leiab aset 7. mail, teine poolfinaal 9. mail ning finaal toimub 11. mail.

See on suurepärane võimalus tutvustada Eestile ja kogu Euroopale Itaalia kultuuri ning muusikat. Angelina Mango esitatud lugu “La Noia” on emotsionaalne ja kaasahaarav ning kindlasti võib oodata, et see tõuseb Eurovisiooni lavalaudadel esile. Itaalia rikkalik muusikapärand on alati olnud Eurovisiooni jaoks oluline ning meil on hea meel, et nad on taas esindatud. Oleme põnevil, et saame nautida Itaalia muusikat ja oodata põnevil nende esitust Eurovisiooni laval.

Loe rohkem:  Lätit esindab Eurovisioonil Dons | Eurovisioon

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga