Eesti kurlingupaar jätkas Kanadas võiduseeriat | Jääkeegel

1889323h38c5t24

Tere tulemast, kurlingusõbrad! Eesti kurlingupaar on jätkanud oma võiduseeriat Kanadas, näidates maailmale oma tipptasemel oskusi jääkeegli mängus. Nende saavutused on toonud rõõmu kogu Eesti rahvale ning tõstnud kurlingu populaarsust meie riigis. Nende pühendumus ja kirg mängu vastu on inspireeriv ning annab lootust tulevastele generatsioonidele. Jätkakem Eesti kurlingupaari toetamist ning olgem uhked nende saavutuste üle maailma areenil!

Eesti kurlingupaar Marie Kaldvee ja Harri Lill alistas Kanadas suure slämmi finaalvõistluse veerandfinaalis Kanada kurlingupaari ning pääses edasi poolfinaali.

Veerandfinaalis kohtusid Kaldvee ja Lill Kanada esindusega Powers ja Saunders ning mäng lõppes eestlaste kasuks tulemusega 6:3. Poolfinaalis lähevad eestlased vastamisi Kanada paariga Weagle ja Epping, kes hoiavad maailma edetabelis 26. positsiooni.

Teise finalisti selgitavad Kanada paar Jones ja Laing ning norrakad Skaslien ja Negregotten, kes asuvad maailma edetabelis neljandal kohal.

Grand Slami Mixed Doubles Superseries turniiri finaalvõistlus toimub Kanadas Brantfordis. Finaalvõistluses Players Championship osaleb turniiri osavõistluste 20 parimat võistkonda ning võistluse auhinnafond on 20 000 Kanada dollarit.

Eelmisel finaalturniiril õnnestus Kaldveel ja Lillel võit koju tuua, alistades finaalis Šveitsi esinduse Perret ja Rios kindla tulemusega 11:2.

Lõpetuseks võib öelda, et Eesti kurlingupaar on Kanadas hästi esinenud ja jätkanud võiduseeriat. Nende tugevus ja pühendumine jääkeegeli mängule on selgelt näha nende saavutustest. Eesti kurlingupaari edusammud on olulised mitte ainult nende enda jaoks, vaid kogu Eesti spordi jaoks. Nende võidud Kanadas on suurepärane saavutus, mis toob rõõmu ja uhkust nii nende enda kui ka nende fännide ja toetajate jaoks. Loodame, et nad jätkavad samas vaimus ja toovad Eestile veel palju rõõmu ja edu spordimaailmas.

Loe rohkem:  Kaldvee ja Lill alustasid kodust MK-etappi edukalt | Jääkeegel

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga